بهترین بازی های آنلاین 2024

مگ آپدیت
بهترین بازی های آنلاین 2024

بهترین بازی های آنلاین 2024

سبک بازی های آنلاین همیشه موردپسند واقع شده که در این لیست به معرفی بهترین بازی های آنلاین 2024 خواهیم پرداخت. باما همراه باشید.

ماهیت جذاب و گروهی بازی‌های آنلاین یک عامل کلیدی در سرگرمی بوده که در طول مقاله بهترین بازی های آنلاین ۲۰۲۴ سعی نمودیم به مواردی اشاره داشته باشیم که بتواند شما را در راستای سرگرمی قرار دهد. جذابیت‌های بسیار بازی‌های نامبرده میتواند فرصت خوبی برای سرگرمی را به ارمغان بیاورد که پیشنهاد میشود لیست مورد انتظارترین بازی های آنلاین ۲۰۲۴ را از دست ندهید.

 

بهترین بازی های آنلاین ۲۰۲۴ در قالب جدول

در ادامه جدول بازی های معرفی شده و ناشر آنها را در این مقاله مشاهده خواهید نمود :

Little Nightmares III Namco Bandai Games America
MechWarrior 5: Clans Piranha Games
Men of War II Fulqrum Publishing
Killer Klowns from Outer Space: The Game IllFonic
Anger Foot Devolver Digital
Beastieball Wishes Ultd
Ark 2 Studio Wildcard
Blue Protocol Amazon Games و Bandai Namco Holdings
Deep Rock Galactic: Rogue Core Ghost Ship Games
SOUTH PARK: SNOW DAY! THQ Nordic
Projekt Z: Beyond Order 314 Arts

1. Little Nightmares III

بهترین بازی های آنلاین 2024 Little Nightmares III

 • شرکت سازنده : Supermassive Games
 • ناشر بازی : Namco Bandai Games America
 • پلتفرم‌ها : نینتندو سوئیچ، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز

بازی آنلاین Little Nightmares III در دنیای منحصر به فردی جریان داشته که شما را در ماجراجویی‌های بسیاری قرار می‌دهد. در طول بازی شما به سفر Low & Alone می‌روید که باید به دنبال مسیری باشید که بتوانید از ناکجا آباد خارج شوید. ترس‌های دوران کودکی بار دیگر به شما رجوع کرده است که برای رهایی از آن باید به صورت آنلاین با شخص دیگری همراه شوید و از سد موانع و مشکلاتی که در پیش رویتان قرار می‌گیرد عبور نمایید. بدنیست بدانید که شما و همراهتان در طول بازی Little Nightmares III باید با هوش مصنوعی تقویت شده سروکله بزنید. این موضوع سبب تقویت گیم پلی بازی و دشواری بیش از حد مراحل خواهد شد که با استفاده از تفکر باید آنها را پشت سر بگذارید. طراحی دیدنی و ارائه سیستم‌های تقویتی سبب متمایز شدن بازی نسبت به نسخه‌های قبلی بوده است. در میان بهترین بازی‌های آنلاین سال 2024 این بازی گزینه خوبی برای سرگرمی است.

2. MechWarrior 5: Clans

بهترین بازی های آنلاین 2024 MechWarrior 5: Clans

 • شرکت سازنده : Piranha Games
 • ناشر بازی : Piranha Games
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

بازی گروهی و آنلاین MechWarrior 5: Clans قرار است جنگجویان جگوار را در نقش یک قبیله به چالش بکشد. تهاجم تمام مقیاس در طول بازی می‌تواند شما را با نقشه‌ها و ماموریت‌های بسیاری مواجه کند که بدنیست بدانید بازی آنلاین MechWarrior 5: Clans با زرادخانه‌ای عالی از سلاح و ماشین‌های جنگی همراه بوده است. گیم پلی تاکتیکی و تجربه‌های چند نفره می‌تواند به صورت همه جانبه شما را به چالش بکشد. با حضور در رقابت‌های بازی می‌توانید به دنبال استراتژی‌های مختلفی برای شکست دشمنان و رقبا باشید. از دیگر مزایای بازی می‌توان به وجود لیگ‌های معتبر جهانی اشاره داشت که در چنین شرایطی قادر به رقابت با گیمرهای بسیاری خواهید بود. طراحی دیدنی و گیم پلی پویا از اصلی‌ترین مزایای این بازی بوده است که در ادامه لیست می‌توانید باما همراه باشید.

3. Men of War II

بهترین بازی های آنلاین 2024 Men of War II

 • شرکت سازنده : Best Way
 • ناشر بازی : Fulqrum Publishing
 • پلتفرم‌ها : لینوکس، مایکروسافت ویندوز

Men of War II سومین محصول در لیست بهترین بازی‌های بتل آنلاین 2024 بوده است که ماهیت استراتژی و RTS آن می‌تواند شما را در برابر یک جنگ تحسین شده قرار دهد. بازی میزبان مکان‌ها، کمپین‌ها، حالت‌های متنوع و پیشینه تاریخی عالی بوده است که در طول گیم پلی می‌توانید در جبهه‌های شرقی و غربی جنگ جهانی دوم به دنبال نقش آفرینی باشید. هدف از ساخت این بازی ارائه نبردهای مختلف در سبک RTS بوده است که اینبار با دستیابی به تجهیزات و ابزارآلات جنگی می‌توانید به سراغ شکست دادن دشمنان در مقیاس‌های جهانی و گروهی باشید زیرا همانطور که گفته شد این بازی یک جنگ تمام عیار بوده است که خبری از نقل و نبات در آن نیست. طراحی مناسب و زاویه دید عالی سبب مدیریت هرچه بهتر بازی خواهد شد که اگر از دوست داران بازی‌های آنلاین هستید Men of War II را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

4. Killer Klowns from Outer Space: The Game

بهترین بازی های آنلاین 2024

 • شرکت سازنده : IllFonic و Teravision Games
 • ناشر بازی : IllFonic
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز

Killer Klowns from Outer Space: The Game یکی دیگر از بازی‌های آنلاین در خصوص تهاجم بیگانگان بوده است که اینبار برنامه‌ریزی خوبی برای نابودی انسان‌ها کشیده شده است. به عنوان شخصیت اصلی باید انسان‌ها را به عنوان کلون‌های قاتل جمع آوری کنید و یا تیمی از بازماندگان را فراهم کنید که از قدرت بدست آمده برای مبارزه با فرازمینی‌ها استفاده نمایید. داستان و سبک بازی Killer Klowns from Outer Space: The Game در مورد فرقه دهه 80 بوده است که می‌توانید به یک برداشت کاملا جدید و دیوانه‌کننده دسترسی داشته باشید. سبک ترسناک نامتقارن و چند نفره بازی بی‌تردید گیم پلی خوبی را برای سرگرمی ارائه می‌دهد که بدنیست بدانید این بازی آنلاین میزبان حالت‌های گروهی نیز بوده است. در ادامه لیست به بازی‌های آنلاین بیشتری اشاره خواهیم داشت.

5. Anger Foot

بهترین بازی های آنلاین 2024 Anger Foot

 • شرکت سازنده : Free Lives
 • ناشر بازی : Devolver Digital
 • پلتفرم‌ها : لینوکس، مایکروسافت ویندوز، سیستم‌عامل‌های مکینتاش

Anger Foot یک انفجار گرافیکی عالی بود که مانند رعد و برق معرفی شد و قرار است از بهترین بازی‌های آنلاین 2024 باشد. در رویای کافئین شهر خود سقوط کنید که اینبار قرار است به سراغ تهدید گنگسرهای بیرحم بروید. مرگبار‌ترین پاهای جهان برای شما درنظر گرفته شده است که با حضور در گروه‌های مختلف باید به دنبال پاکسازی زاغه‌ها، فاضلاب‌ها، آسمان خراش‌ها باشید که در این زمینه سلاح‌های خوبی برایتان درنظر گرفته شده است. روش‌های شگفت انگیز بسیاری برای ارتقاء درنظر گرفته شده است که با پاداش‌های بدست آمده می‌توانید به مواردی که نیاز دارید دسترسی داشته باشید. سبک نوین بازی می‌تواند مجموعه‌ای جذاب از ویژگی‌های سرگرم‌کننده را در اختیار شما قرار دهد که در این زمینه قادر به سرگرم شدن در بازی آنلاین Anger Foot خواهید بود.

6. Beastieball

بهترین بازی های آنلاین 2024 Beastieball

 • شرکت سازنده : Klei Entertainment
 • ناشر بازی : Wishes Ultd
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز، مک‌اواس، سیستم‌عامل‌های مکینتاش

جریان مسابقات در بازی آنلاین Beastieball نسبت به تمام بازی‌های شبیه‌سازی متفاوت است زیرا در طول مراحل باید به دنبال بهترین همراه باشید تا بتوانید از سد رقبا عبور کنید. جذابیت‌های منحصر به فرد بازی می‌تواند شما را در جریانات بسیار خوبی قرار دهد که از این طریق قادر به سرگرم شدن برای زمان طولانی خواهید بود. بازی Beastieball یک شبیه ساز والیبال با سبک و سیاق مختلف بوده است که از این طریق می‌توانید در لیگ‌های بسیاری حضور پیدا کنید. موجودات متنوعی در بازی وجود داشته که هریک قدرت و مهارت مخصوص به خود را داراست که با دستیابی به آنها می‌توانید روند پیش روی در بازی را به نفع خود بکشانید. طراحی دیدنی و زاویه دید عالی بازی Beastieball می‌تواند شما را با یکی از بهترین بازی‌های بتل آنلاین سال 2024 مواجه کند. سبک نو.ین و پویا در کنار مزایای ظاهری برجسته بی‌شک سبب خواهد شد تا این بازی به امتیاز بالایی از سوی کاربران دست پیدا کند.

7. Ark 2

بهترین بازی های آنلاین 2024 Ark 2

 • شرکت سازنده : Studio Wildcard و Grove Street Games
 • ناشر بازی : Studio Wildcard
 • پلتفرم‌ها : اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز

سبک بقا و آنلاین سبب بوجود آمدن گیم پلی بسیار خوبی خواهد شد که بدنیست بدانید بازی Ark 2 در دنیای اولیه مملو از دایناسور جریان داشته است. در نقش یک انسان به دنبال فرار از دست هیولاهای قدرتمند باشید و در زمان مناسب به موجودات ضعیف‌تر برای کسب امتیاز و تغذیه حمله کنید. قهرمانان افسانه‌ای بسیاری در بازی حضور داشته‌اند که با رام نمودن برخی دایناسورها می‌توانید به نبردهای بسیاری روی آورید. بازی Ark 2 با حضور وین دیزل همراه است که اینبار می‌توانید با جذابیت‌های سینمایی بسیار به سراغ سرگرمی بروید. تجهیزات متنوعی برایتان درنظر گرفته شده که با دستیابی به آنها می‌توانید دایناسور شخصی خود را به یک ماشین کشتار تبدیل کنید. در کنار این موضوع هیولاهای عظیم الجثه و رقبای قدرتمند بسیاری در طول بازی پرسه می‌زنند که رویارویی با آنها می‌تواند مشکلات بسیاری برایتان به همراه داشته باشد. پس انتظار می‌رود که با تفکر و استراتژی به سراغ مراحل و کاوشگری بروید. طراحی دیدنی و عالی بازی آرک 2 می‌تواند شما را مجاب به دانلود آن نماید. این بازی از بهترین بازی های 2024 بشمار میرود. باتوجه به توضیحات فوق حال می‌توانید دلایل بیشتری برای قانع کردن خود بیاورید که چرا این بازی نه تنها در لیست بهترین بازی های آنلاین 2024 بلکه سایر موارد نیز قرار گرفته است.

8. Blue Protocol

بهترین بازی های آنلاین 2024 Blue Protocol

 • شرکت سازنده : BANDAI NAMCO Online
 • ناشر بازی : Amazon Games و Bandai Namco Holdings
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز

پروتکل آبی یک محصول رسمی و قدرتمند از کمپانی آمازون بوده که بندی نامکو قرار است توسعه دهنده آن باشد. در تلاش برای کشف حقیقت‌های بسیار به دنیای Blue Protocol باید سفر کنید. دوستان و دشمنان بسیاری در بازی حضور داشته‌اند که برای آشنایی باید به گفتگو بپردازید. سیستم مبارزات بازی مبتنی بر اکشن‌های پرتعلیق بوده است که در این بین به آسانی می‌توانید شخصیت‌های موجود را کنترل کنید اما این موضوع به معنای گیم پلی ساده نیست. سیستم دشواری مراحل می‌تواند شما را در برابر چالش‌های بسیاری قرار دهد که با رسیدگی به آنها می‌توانید سرنوشت سیاره رگناس را رقمب بزنید. مبتدی یا پیشرفته فرقی نمی‌کند زیرا گیم پلی بازی Blue Protocol به نحوی طراحی شده که می‌تواند شما را برای زمان‌های طولانی سرگرم و رقابت‌های آنلاین خوبی را در اختیارتان قرار دهد. شخصت پردازی پویا و بکارگیری روش‌های نوین در قالب مزایای کاراکترها این امکان را به شما می‌دهد تا در برابر یک ساختارنوین قرار بگیرید که توان سرگرم نمودن شما برای زمان‌های طولانی را خواهد داشت. بازی بلو پروتکل یک سبک جدید در میان بهترین بازی های آنلاین 2024 بوده است.

9. Deep Rock Galactic: Rogue Core

بهترین بازی های آنلاین 2024 Deep Rock Galactic: Rogue Core

 • شرکت سازنده : Ghost Ship Games
 • ناشر بازی : Ghost Ship Games
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

بازی آنلاین Deep Rock Galactic: Rogue Core یک سبک FPS Roguelite Co-op به صورت 4-1 بوده است که در محیط‌هایی با 100 درصد تخریب پذیری می‌توانید به دنبال سرگرم و شکست دشمنان باشید. داستان بازی شما را مجاب می‌کند تا به تیمی از کوتوله‌ها که به Reclaimers معروف هستند بپیوندید. گروه شما وظیفه دارد عملیات استخراج از دست رفته را بار دیگر احیا کند که این ماموریت در Hoxxes IV جریان داشته است که می‌تواند خطرات و مشکلات بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد. طراحی دیدنی و شخصیت‌های دوست داشتنی را می‌توان از دیگر مزایای برجسته این بازی آنلاین و گروهی دانست.

10. SOUTH PARK: SNOW DAY!

بهترین بازی های آنلاین 2024 SOUTH PARK: SNOW DAY!

 • شرکت سازنده : Question Games و Question LLC
 • ناشر بازی : THQ Nordic
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، نینتندو سوئیچ، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

آخرین بازی معرفی شده در لیست بهترین بازی‌های آنلاین اثری از استودیو‌های Question Games و Question LLC بوده که این بازی SOUTH PARK: SNOW DAY! نام داشته است. فصل جدیدی از سفر بچه منتشر خواهد شد که اینبار باید به کارتمن و استن و کایل و کنی بپیوندید تا بتوانید جادویی‌ترین و جذاب‌ترین روز‌های عمر هر کودک را جشن بگیرید. داستان بازی در روز‌های برفی جریان داشته که در حین انجام وظیفه خود شاهد کولاک عظیمی خواهید بود که شهر را به آشوب کشیده و تمام مدارس را تعطیل خواهد نمود. در بازی آنلاین SOUTH PARK: SNOW DAY! شما وظیفه دارید با سه دوست دیگر مشکلاتی که برای مردم از سوی ربات‌ها پیش آمده است را برطرف کنید. با کاوشگری متوجه خواهید شد که این کولاک از سوی ربات‌ها بوده است که تمام قوانین و نظم دنیای شما را از بین برده است و سبب یک جنگ تمام عیار با جناح‌های مختلف شده است.0 سلاح‌های بسیاری برای شما درنظر گرفته شده که با دستیابی و ارتقاء آنها می‌توانید دشمنان خود را یکی پس از دیگری از میان بردارید.

11. Projekt Z: Beyond Order

دانلود بازی Projekt Z: Beyond Order برای کامپیوتر

 • شرکت سازنده : 314 Arts
 • ناشر بازی : Modus Games
 • پلتفرم‌ها : لینوکس، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، پلی‌استیشن ۵

بازی Projekt Z: Beyond Order درجنگ جهانی دوم جریان داشته است که باید وظیفه رهبری نیروهای بسیاری را برعهده بگیرید که دراین میان مشکلات و چالش‌های شدید بسیاری سدراه شما خواهد شد. حضور زامبی‌ها درکنار نیروهای دشمن سبب خواهد شد تابا یک سیستم دشواری پیچیده سروکار داشته باشید که درآن قادر به سرگرم شدن برای مدت زمان طولانی خواهید بود. طراحی دیدنی درکنار وجود مراحل متعدد درسطوح گوناگون سبب خواهد شد تابازی Projekt Z: Beyond Order گزینه خوبی برای سرگرمی شما باشد که پیشنهاد می‌شود نظر خود را نسبت به آن بیان کنید.

12. Forza Horizon 5

Forza Horizon 5

 • شرکت سازنده : Playground Games
 • ناشر بازی : Xbox Game Studios
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

عنوان Forza Horizon 5 یکی از بهترین و فوق العاده‌ترین سری بازی‌های ریسینگ و مسابقه‌ای می‌باشد که شما می‌توانید تجربه نمایید، در این بازی بیشتر از 300 ماشین با طراحی واقع گرایانه وجود دارد که با خرید و انتخاب کردن هر یک از آنها می‌توانید وارد بخش کاستوم شده و سفارشی سازی‌های دیگری را روی ماشین خود پیاده‌سازی نمایید. بیشتر از 1000 مسابقه و چالش‌های متنوع در گیم به شما این امکان را می‌دهد تا در سراسر مپ به مسابقه دادن بپردازید و تمامی دشمان را شکست دهید، در عنوان بهترین بازی‌های آنلاین این گیم نیست صد در صد قرار خواهد گرفت چراکه به سادگی می‌توانید با تمام کاربران و پلیرهای سراسر دنیا به رقابت بپردازید، طراحی بینظیر ماشین و محیط‌های موجود در بازی، صداگذاری واقع گرایانه روی بازی و وجود آیتم‌ها و تجهیزات متنوع برای سفارشی‌سازی بخش کوچکی از ویژگی‌های فوق العاده بازی به حساب می‌آید. مپ بازی Open World بوده و بدون هیچ محدودیتی قادر هستید وارد تمامی قسمت‌ها شده و در اتوبان‌های بزرگ مشغول درک شوید.

13. Prince of Persia: The Lost Crown

 • شرکت سازنده : Ubisoft Montpellier
 • ناشر بازی : Ubisoft
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری، نینتندو سوییچ، کامپیوتر

یک بازی ویدئویی در سبک اکشن ماجراجویی است که توسط استودیوی Ubisoft Montreal توسعه یافته است. بازی Prince of Persia: The Lost Crown داستان جدیدی از دنیای شهر بازی Prince of Persia را به تصویر می‌کشد و شما را به سفری در جستجوی تاج گمشده شاهزاده برده‌ای برده می‌شود. در این بازی، شما در نقش یک قهرمان باید به مراحل مختلفی از شهر بازی سفر کرده و با دشمنان و موانع مختلفی روبرو شوید. شخصیت اصلی بازی دارای توانایی‌های ویژه‌ای است که باید از آنها برای پشتیبانی در مسیر خود استفاده کنید، از انواع قابلیت‌های متنوع همچون پرش‌های بلند و کوتاه‌، سلاح‌های مختلف استفاده کرده تا مراحل را به راحتی پشت سر بگذارید.

با گیم‌پلی هیجان‌انگیز و گرافیک بصری زیبا، Prince of Persia: The Lost Crown یک تجربه ماجراجویی فوق‌العاده برای علاقمندان به بازی‌های اکشن و ماجراجویی است. در طول بازی، شاهزاده باید با موانع و دشمنان خطرناکی مقابله کند، از جمله هیولاهای افسانه‌ای که هر کدام قدرت‌های خاص خود را دارند، بازیکنان در طول بازی بیشتر از هر چیزی به تسلط بر توانایی‌های فراطبیعی خود و استفاده از شمشیر و تاکتیک‌های نبردی پیشرفته نیاز دارند.

14. بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds

PlayerUnknown's Battlegrounds

 • شرکت سازنده : PUBG Corporation, KRAFTON, Lightspeed & Quantum
 • ناشر بازی : PUBG Corporation, KRAFTON, Lightspeed & Quantum
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ، ایکس‌باکس، کامپیوتر، اندروید، IOS

PlayerUnknown’s Battlegrounds یا به اختصار PUBG یک بازی آنلاین بتل رویال است که توسط PUBG Corporation توسعه یافته و توسط شرکت Tencent Games برای پلتفرم‌های Microsoft Windows، PlayStation، Xbox و موبایل منتشر شده است. این بازی اولین بار در سال 2017 منتشر شد و به سرعت جواب خوبی از بازیکنان و منتقدان دریافت کرد. در PUBG، شما به صورت آنلاین با سایر بازیکنان در یک جزیره بزرگ قرار می‌گیرید و باید با انجام ماموریت‌ها، پیدا کردن اسلحه و تجهیزات، و بقا تا آخر بازی برنده شوید. هدف نهایی از بازی این است که آخرین بازیکن یا تیم بازمانده‌ی بازی (استراتژی Solo، Duo، Squad) شوند. PUBG به دلیل گرافیک زیبا، نوآوری در سبک Battle Royale و تجربه اعتیادآور بازی، توانسته است جایگاه برجسته‌ای در صنعت بازی‌های ویدیویی بدست آورد و از طرفداران بسیاری برخوردار شود. با عرضه نسخه‌های جدید و به‌روزرسانی‌های مداوم، PUBG همچنان یکی از بازی‌های محبوب و پرطرفدار در دنیای بازی‌های ویدیویی است.

15. بازی Fall Guys: Ultimate Knockout

Fall Guys: Ultimate Knockout

 • شرکت سازنده : Mediatonic
 • ناشر بازی : Mediatonic
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری، نینتندو سوییچ، کامپیوتر

یک بازی مولتی‌پلیر آنلاین است که توسط استودیوی Mediatonic توسعه یافته است. این بازی در سبک بازی‌های مسابقه‌ای و پلتفرمر است و بازیکنان باید در مراحل مختلف با موانع و مسابقه با دیگر بازیکنان روبرو شوند تا به مراحل بالاتر دست یابند. بازی Fall Guys: Ultimate Knockout با استقبال بسیاری از بازیکنان روبرو شده که در نهایت به یکی از بهترین بازی‌های سال 2020 تبدیل شد. در هر دست از بازی حدود 40 بازیکن در مپ کنار هم جمع می‌شوند و باید برای برنده شدن با یکدیگر به رقابت بپردازند، در هر قسمت فقط تعداد محدودی می‌توانند بازی را به پایان برسانند این یعنی می‌بایست سرعت عمل بالایی را به خرج دهید تا در نهایت به سطح بعدی رقابت صعود کنید. در بازی شخصیت‌ها و آیتم‌های متنوعی وجود داشته که قادر هستید با سفارشی سازی‌های مختلف کاراکترهای جالبی را ایجاد کنید.

16. بازی Generation Zero

 • شرکت سازنده : Avalanche Studios
 • ناشر بازی : THQ Nordic
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، GeForce Now، Xbox Cloud Gaming، کامپیوتر

Generation Zero یک بازی ویدیویی سبک تیراندازی اول شخص بقا که توسط استودیو Avalanche Studios توسعه یافته و توسط شرکت THQ Nordic منتشر شده است. این بازی در سال 2019 برای پلتفرم‌های PlayStation 4، Xbox One و PC منتشر شده است. Generation Zero در دنیایی آخرالزمانی در سال 1980 در سوئد قرار دارد، جایی که با موجودات روباتیک فرازمینی که از راه دور کنترل می‌شوند، مواجه می‌شوید. بازیکنان در نقش یک گروه از بازمانده‌های این جهان خطرناک هستند و باید برای بقا و دفاع از خود در برابر این ربات‌ها مبارزه کنند. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد Generation Zero، محیط باز گیم و قابلیت بازی چندنفره آن است که بازیکنان می‌توانند به صورت آنلاین با هم بازی کنند. همچنین، بازی به بازیکنان امکاناتی را برای سفر در جهان بازی، تلاش برای جمع‌آوری منابع و انجام مأموریت‌های مختلف می‌دهد. Generation Zero از منظر گرافیکی و سبک بازی بسیار جذاب است و تجربه‌ای هیجان انگیز از مبارزه با ربات‌های دشمن و بقا در یک جهان پس از زوال را فراهم می‌کند. این بازی با نقدهای مختلف مواجه شده است، اما برای علاقمندان به بازی‌های تیراندازی اول شخص و جهان باز، ارزش امتحان کردن آن را دارد.

سخن پایانی

معرفی لیست بهترین بازی های آنلاین 2024 به پایان رسید که در این زمینه سعی نمودیم به مواردی اشاره داشته باشیم که بتواند سرگرمی را برای شما به ارمغان بیاورد. اگر احساس میکنید که بازی خوب دیگری وجود داشته که در لیست بهترین بازی های آنلاین ۲۰۲۴ به آن اشاره نشده لطفا نام بازی را برایمان ارسال کنید.

‫4.9/5 ‏‫(11 نظر)‬
 • دیدگاه‌ها

  1 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

 • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
 • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر
اکانت بازار