بهترین بازی­ های جهان باز برای کامپیوتر در طول تاریخ + لینک دانلود

بهترین بازی­ های جهان باز برای کامپیوتر در طول تاریخ + لینک دانلود

در دنیای کنونی شناخت بهترین بازی­ های جهان باز برای کامپیوتر در طول تاریخ کار دشواری بوده که ما تصمیم گرفتیم لیستی از بازی های برتر جهان باز را برایتان آماده سازی کنیم.

اگر قصد دارید در این سبک سرگرم شوید و نیاز به شناخت بازی های این چنینی دارید میتوانید با پارسی دانلود همراه باشید. آیا تا به حال از خود پرسیده ­اید که بهترین بازی­ های جهان باز برای کامپیوتر کدام موارد هستند؟ اگر جواب این سوال را نمی­دانید، با ما تا انتهای مقاله همراه باشید که بازی های خوب بسیاری را برایتان آماده سازی نموده ایم که نباید آنها را ساده از دست دهید.

بهترین بازی های جهان باز کامپیوتر

بی فوت وقت به سراغ معرفی بازی ها خواهیم رفت فقط قبل از آغاز پیشنهاد می شود گزینه های پیشنهادی خود که در لیست قرار ندارد را برایمان ارسال کنید تا در لیست قرار گیرد. همچنین جهت دانلود بازی جهان باز برای کامپیوتر میتوانید شاهد گزینه های دیگری نیز باشید.

Assassin’s Creed Origins بهترین بازی های جهان باز تاریخ

Assassin's Creed Origins بهترین بازی های جهان باز تاریخ

Assassin’s Creed Origins یک ورودی خوب در این سری طولانی از مجموعه بازی­ها بود. یعنی از بهترین بازی­ جهان باز پی سی محسوب می­شد. این بازی به دلیل جلوه­های بصری خیره کننده، داستان جذاب و گیم پلی سرگرم کننده­اش از محبوبیت خاصی بهرمند است. این بازی برای بازیکنانی که علاقه مند به کاوش و جستجو در مصر باستان و تاریخ غنی آن هستند، یک تجربه منحصر به فرد محسوب می­شود.

Far Cry 6 بهترین بازی های جهان باز

Far Cry 6 بهترین بازی های جهان باز

بازی Far Cry 6 در کشور جزیره ای خیالی در دریای کارائیب یارا که از کوبا الهام گرفته شده است، طی می­شود. داستان بازی سفر دنی روخاس، مبارز چریکی را دنبال می­کند که در حال مبارزه با رژیم ستمگر آنتون کاستیو، دیکتاتور یارا است که نقش او را جیانکارلو اسپوزیتو بر عهده می­گیرد.

این بازی دارای یک محیط جهان باز است. این ویژگی به بازیکنان امکان می­دهد مناظر وسیع و متنوع Yara از جمله جنگل­ها، سواحل، شهرها و … را کشف کنند. بازیکنان می­توانند از وسایل نقلیه مختلفی مانند اتومبیل و قایق برای حرکت در جهان و شرکت در جنگ استفاده کنند.

Grand Theft Auto: San Andreas بهترین بازی های جهان‌‌باز تمام دوران که باید تجربه کنید

Grand Theft Auto: San Andreas بهترین بازی های جهان‌‌باز تمام دوران که باید تجربه کنید

داستان بازی در ایالت تخیلی می­گذرد. در این بازی کالیفرنیا و نوادا در اوایل دهه 1990 ساخته شده است. در این بازی کارل “سی جی” جانسون، یکی از اعضای سابق باندی را که پس از قتل مادرش به زادگاهش لوس سانتوس بازمی­گردد، کنترل می­شود. بازی سفر سی‌جی را دنبال می‌کند که او در دنیای جنایتکار سن آندریاس حرکت می‌کند، قلمرو گروهش را پس می‌گیرد و حقیقت مرگ مادرش را کشف می‌کند. این بازی از بهترین بازی­های جهان باز برای کامپیوتر است.

The Witcher 3: Wild Hunt بهترین بازی‌های جهان‌باز کامپیوتر

The Witcher 3: Wild Hunt بهترین بازی‌های جهان‌باز کامپیوتر

The Witcher 3 دارای داستانی عمیق و پیچیده و خاص است. در این بازی با مسیرهای انشعاب و تصمیمات متعددی که می­تواند بر نتیجه بازی تأثیر بگذارد، مواجه خواهیم شد. روایت بازی توسط شخصیت‌های قوی از جمله  Geralt،Ciri  و دیگر شخصیت‌های کلیدی دنیای Witcher هدایت می‌شود.

مبارزه در The Witcher 3 بر اساس ترکیبی از شمشیربازی، جادو و حتی کیمیا است. گرالت می­تواند از انواع سلاح­ها و جادوها را استفاده کند و می تواند معجون ها و موارد دیگر را برای کمک به او در مبارزه بسازد. سیستم مبارزه­ای بازی چالش برانگیز اما ارزشمند است.

Grand Theft Auto V بهترین بازی‌های جهان باز ۱۰ سال اخیر

داستان بازی در شهر تخیلی لس سانتوس که بر اساس لس آنجلس ساخته شده است، اتفاق می­افتد. داستان بازی سه قهرمان را دنبال می­کند. مایکل د سانتا، فرانکلین کلینتون و ترور فیلیپس. این بازی دارای یک محیط جهان باز است که به بازیکنان امکان می­دهد مناظر وسیع و متنوع لوس سانتوس و حومه اطراف آن را کشف کنند.

داستان بازی به چندین ماموریت و دزدی تقسیم می­شود که برای انجام آنها بازیکنان باید از ترکیبی از رانندگی، تیراندازی و مخفی کاری را استفاده کنند. این بازی همچنین دارای انواع فعالیت­های جانبی مانند گلف، تنیس و همچنین حالت چند نفره آنلاین است که به بازیکنان اجازه می­دهد تا در حالت ها و فعالیت­های مختلف با سایر بازیکنان به صورت آنلاین شرکت کنند. خوب است بدانید که این بازی از بهترین بازی­های جهان باز پی سی محسوب می­شود.

Red Dead Redemption 2 بازی برتر جهان باز (Open World) تاریخ

Red Dead Redemption 2 بازی برتر جهان باز (Open World) تاریخ

بازی در یک نسخه تخیلی از غرب قدیمی آمریکایی در سال 1911 اتفاق می­افتد. این بازی داستان مارستون را دنبال می­کند که او در سراسر مناظر وسیع و خطرناک سفر می­کند، ماموریت ها را تکمیل می­کند و با شخصیت­های مختلف، دوستانه و خصمانه در تعامل است.

به طور کلی، Red Dead Redemption یک بازی استادانه است که به دلیل داستان سرایی، جهان سازی و مکانیک­های گیم پلی آن مورد تحسین قرار گرفته است. ترکیب منحصربه‌فرد اکشن با تم وسترن در دنیای باز، آن را به یک عنوان کلاسیک محبوب در بین گیمرها تبدیل کرده است.

Cyberpunk 2077 بهترین بازی های Open-World که باید تجربه کنید

Cyberpunk 2077بازی در آینده­ای دیستوپیایی در سال 2077 در یک کلانشهر خیالی به نام شهر شب طی می­شود. بازیکن نقش V را بر عهده می گیرد، یک مزدور که می تواند با ویژگی­ها و توانایی­های مختلف شخصی سازی شود. این بازی دارای یک داستان غیرخطی است که تحت تأثیر انتخاب­هایی می­باشد که بازیکن در طول بازی انجام می­دهد.

یکی از قابل توجه ترین ویژگی­های Cyberpunk 2077 محیط باز و همه جانبه آن است. شهر شب یک کلانشهر وسیع و پیچیده با شش منطقه متمایز است که هر کدام فضا و سبک منحصر به فرد خود را دارند. بازیکنان می توانند با پای پیاده یا با وسایل نقلیه شهر را کاوش کنند، با شخصیت­های مختلف تعامل داشته باشند و در فعالیت­های مختلفی مانند هک، کاردستی و مبارزه شرکت کنند.

Watch Dogs Legion بهترین بازی جهان باز PC

Watch Dogs Legion بهترین بازی جهان باز PC

بازی در نسخه ای نزدیک به آینده از لندن در انگلستان اتفاق می­افتد. در اینجا بازیکنان نقش یکی از اعضای  DedSec، یک گروه هکری را بر عهده می­گیرند که علیه رژیم ظالمانه یک شرکت نظامی خصوصی معروف به Albion مبارزه می­کند. برخلاف بازی‌های قبلی سری Watch Dogs، Watch Dogs Legion  به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا به عنوان هر شخصیتی که در دنیای بازی با آن مواجه می‌شوند، جذب و بازی کنند و هر کدام دارای توانایی‌ها و مهارت‌های منحصر به فرد خود هستند.

Far Cry 3 بهترین بازی Open World جهان

Far Cry 3 بهترین بازی Open World جهان

بازی در جزیره‌ای گرمسیری در اقیانوس آرام جنوبی طی می­گردد. در این جزیره بازیکنان نقش جیسون برودی، مرد جوانی را بر عهده می‌گیرند که پس از یک سفر با چتربازی گم می‌شود. این جزیره توسط گروهی از دزدان دریایی به رهبری Vaas Montenegro  کاریزماتیک و متاسفانه روان پریش کنترل می­شود. بازیکن باید برای نجات دوستان خود و فرار در جزیره به حرکت در بیاید.

Assassin’s Creed Valhalla برترین بازی جهان باز

Assassin's Creed Valhalla برترین بازی جهان باز

بازی در یک نسخه تخیلی از انگلستان در عصر وایکینگ­ها اتفاق می­افتد. داستان  Eivor یک مهاجم وایکینگ را دنبال می­کند که گروهی از جنگجویان را در تلاش برای اقامت در انگلیس و ساختن یک خانه جدید هدایت می­کند. این بازی دارای یک محیط جهان باز گسترده است که بازیکنان می­توانند با فعالیت­های مختلف مانند حمله، شکار، ماهیگیری و … به کاوش بپردازند.

در کل، Assassin’s Creed Valhalla یک بازی بسیار فراگیر و جذاب است که دنیایی گسترده و پیچیده برای کاوش در اختیار بازیکن قرار می­دهد. این بازی از بهترین بازی­های جهان باز برای کامپیوتر محسوب می­شود. ویژگی­های سیستم مبارزه، شهرک ‌سازی و گزینه‌های سفارشی‌سازی این بازی را به یک ورودی برجسته در سری Assassin’s Creed تبدیل کرده است.

Final Fantasy 16 بهترین بازی RPG کاراکتر محور

Final Fantasy 16 بهترین بازی RPG کاراکتر محور

فاینال فانتزی ۱۶ بازی جدیدی از سری بازی های نقش آفرینی برپایه مبارزات تن به تن و گروهی بوده است. ماهیت کلی و اصلی بازی تقریبا برای تمام گیمرها شناخته شده است اما نکته ای که نباید فراموش کنید این است که این بازی نسخه جدیدی از فرنچایز فاینال فانتزی بوده که بی تردید میتواند جذابیت های جدید بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد. طراحی دیدنی و دوست داشتنی در کنار مهارت اسکوار انیکس در ساخت بازی سبب خواهد شد تا بتوانید با چالش و گیم پلی خوبی برای سرگرمی مواجه شوید.

بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake

بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake

بازی شاهزاده ایرانی: شن های زمان یکی از بهترین نسخه های عرضه شده از سری بازی های پرنس پرشیا بوده که چندی پیش از سوی یوبی سافت تایید شد که ریمیک این بازی در دست ساخت قرار داشته است. با این اوصاف میتوان گفت که قرار است شاهد ریمیک یکی از بهترین و البته محبوب ترین بازی هایی باشیم که تا به امروز توانسته گیمرهای بسیاری را سرگرم خود نماید. در این راستا گرافیک بازی قرار است بهبود یابد و صداگذاری بازی به شکل ویژه ای تقویت شود. استفاده از مراحل جدید و اضافه شدن دیگر آیتم های مهم نیز تایید شده که تا حدودی میتوان انتظار یک بازی جدید را داشت. براساس گفته ها قرار است بازی در سال 2023 معرفی شود.

جمع بندی

طور کلی در این مقاله سعی کردیم که گیمرها را برای پیدا کردن بهترین بازی­های جهان باز راهنمایی کنیم. اما این مقاله برای پیدا کردن بهترین بازی کافی نیست، بنابراین مقالات آینده ما را نیز که در این خصوص نوشته می­شود را هم دنبال کنید. و اینکه میتوانید بازی های پیشنهادی خود را برایمان ارسال کنید.

4.8/5 (4 نظر)
دسته‌بندی:

مگ

مشخصات فایل
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *