بهترین بازی های نقش آفرینی 2024

مگ آپدیت
بهترین بازی های نقش آفرینی 2024

بهترین بازی های نقش آفرینی 2024

سال 2024 میزبان بازی های نقش آفرینی بسیاری خواهد بود که پیشاپیش به معرفی لیستی از بهترین بازی های نقش آفرینی 2024 پرداخته ایم.

RPG یا همان نقش آفرینی سبک سبک کنترل شخصیت از سوی کاربر بوده که به شما امکان مدیریت کامل شخصیت را میدهد. اگر به دنبال لیستی از بازی های برتر نقش آفرینی برای سال 2024 هستید میتوانید باما همراه باشید. در این لیست سعی نمودیم به مواردی اشاره داشته باشیم که هم مورد انتظار باشند و هم کیفیت بالایی را ارائه دهند. این موضوع سبب متمایز شدن لیست بهترین بازی های نقش آفرینی 2024 نسبت به دیگر موارد مشابه شده است.

 

بهترین بازی های نقش آفرینی 2024

برای سرگرمی در سال 2024 نگران نباشید زیرا سبک نقش آفرینی میزبان بازی‌های بسیاری بوده که در ادامه میتوانید با لیستی از بهترین بازی های نقش آفرینی 2024 آشنا شوید.

1. Metaphor: ReFantazio

بهترین بازی های نقش آفرینی 2024 Metaphor: ReFantazio

 • شرکت سازنده : Studio Zero
 • ناشر بازی : SEGA of America
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

با وجود حضور و تحسین سری بازی‌های Atlus در پرسونا که در سال 2014 اتفاق افتاد بازی Metaphor: ReFantazio آمده است تا از حقایق بسیاری پرده برداری کند. این بازی توسط Studio Zero برای سال‌های بسیار با عنوان رمزی Project ReFantasy شناخته می‌شد که امروزه به گیمرها اجازه می‌دهد تا در نقش یک پسر مسافر ایفای نقش نمایند. او در یک مهمانی برای گذراندن دنیای فانتزی دعوت شده است. جایی که پادشاهی آن به دلیل توطئه‌های سیاسی درخطر است. هدف اصلی شما در طول این بازی رسیدگی به مشکلات و موانع بسیار برای سرزمین‌تان بوده است که مکانیک‌های نوبتی بازی می‌تواند Metaphor: ReFantazio را به یکی از بهترین بازی‌های نقش آفرینی 2024 تبدیل کند. همچنین باید بدانید که طراحی بسیار خوبی در این بازی نقش آفرینی حکم فرما بوده است. این بازی در سال 2024 برای PS4، PS5، XSX|S و PC عرضه می‌شود.

2. Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

بهترین بازی های نقش آفرینی 2024 Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

 • شرکت سازنده : Rabbit and Bear Studios
 • ناشر بازی : 505 Games
 • پلتفرم‌ها : نینتندو سوئیچ، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes بهترین بازی نسل جدید از سبک گیم‌های کلاسیک به نسل جدید بوده است که به نظر می‌رسد جایگزین تمام بازی‌های مبارزه‌ای پلی استیشن 1 باشد. کارگردانی عالی این بازی می‌تواند شما را در برابر یک امپراطوری متخاصم که به دنبال سلطه بر قلمروهای مختلف بوده است قرار دهد. این بازی در سبک گیم‌های پیکسلی 2.5 بعدی بوده که می‌تواند ساختار مبارزه‌ای نوینی را ارائه دهد. فهرست شخصیت‌های بسیار در کنار داستان بلند پروازانه بازی می‌تواند گیم پلی خوبی را برای سرگرمی ارائه دهد. سیستم دشواری مراحل به نحوی توسعه یافته که در آن با مشکلات بسیاری باید دست و پنجه نرم کنید. بازی نقش آفرینی Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes در 23 آوریل 2024 برای PS4، PS5، XBO، XSX|S، Nintendo Switch و PC عرضه می‌شود.

3. Granblue Fantasy: Relink

بهترین بازی های نقش آفرینی 2024 Granblue Fantasy: Relink

 • شرکت سازنده : Cygames, Inc
 • ناشر بازی : Cygames, Inc
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، مایکروسافت ویندوز

Granblue Fantasy: Relink مدت زیادی به عنوان کاپیتان یک خدمه آسمانی در دنیای فانتزی Sky Realm شناخته می‌شود که شرکت سازنده تلاش‌های بسیاری را برای متمایز نمودن آن بکارگیری نمود. راز‌های بزرگ بسیاری در داستان اصلی بازی دیده می‌شود که این بازی اولین 3 گانه نقش آفرینی از یک فرچایز اندروید و ایفونی بوده که Granblue Fantasy: Relink گرفته است. دنیای بازی سراسر جنب و جوش بوده که مدیریت آن توسط یک سیستم رزمی هیجان انگیز انجام می‌گیرد. امکان سفارشی‌سازی شخصیت‌ها در محورهای مختلف و یا تشکیل دادن تیمی 4 نفره از قهرمانان بازی برایتان امکان‌پذیر بوده است که طراحی جالب و البته گرافیکی بازی می‌تواند انتظارات گیمرهای بسیاری را به پایان برساند. بدنیست بدانید این بازی در تاریخ 1 فوریه 2024 برای PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد.

4. Dragon Age: Dreadwolf

بهترین بازی های نقش آفرینی 2024 Dragon Age: Dreadwolf

 • شرکت سازنده : BioWare
 • ناشر بازی : EA
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

سازنده بازی نقش آفرینی Dragon Age: Dreadwolf یعنی BioWare در تلاش است تا تکه‌های شهرت خود را به عنوان یک بازی تایتان RPG به این محصول منتقل کند. بدون شک افراد بسیاری در انتظار این بازی هستند که می‌توان آن را دنباله مستقیم Inquisition دانست. بازی در کشوری بنام Tevinter Imperium جریان داشته که به غیر از یکسری شخصیت‌ها و صحنه‌های بازگشتی شاهد بخش‌های جدیدی بسیاری هستیم که این فرنچایز را به میراثی دوست داشتنی تبدیل می‌کند. به نظر می‌رسد این نسخه در حال تعقیب دست آورد‌های نسخه اول خود یعنی Dragon Age: Origins بوده است. به گفته یکی از فعالان صنعت بازی که جف گراب نام داشته این بازی در تابستان 2024 درنظر گرفته شده که پلتفرم‌های مقصد آن Dreadwolf ‘s PS5، XSX|S و PC بوده است که مشتاقانه منتظر انتشار آن هستیم. بدنیست بدانید این بازی از بهترین بازی های Ps5 سال 2024 بوده که نباید آنرا ساده از دست دهید.

5. Like A Dragon: Infinite Wealth

بهترین بازی های نقش آفرینی 2024 Like A Dragon: Infinite Wealth

 • شرکت سازنده : Ryu Ga Gotoku Studio
 • ناشر بازی : SEGA
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

استقبال از بازی‌های مبارزه‌ای و ژاپنی سگا اخیرا رشد بسیار خوبی داشته است که بازی Like A Dragon: Infinite Wealth یک نمونه جدید با داستان ایچیبان کاسوگا بوده که Infinite Wealth بازمی گردد. شخصیت شرور دوست داشتنی اینبار در جستجوی مادر گمشده خود قصد دارد به هاوایی سفر می‌کند. شهری که جناح‌های مختلف جنایتکار بسیاری در آن حکمرانی می‌کنند و حضور یک یاکوزا در بین آنها خوشایند نبوده است. نبردهای نوبتی سرگرم‌کننده مییتواند شمارا در برابر تریلرهای خشونت‌آمیز بسیاری قرار دهد که این موضوع در سبک بازی‌های JRPG یکی از بهترین موارد بوده است. فضای کمپینگ بازی که از سوی Ryu Ga Gotoku Studio به خوبی توسعه یافته سبب تقویت گیم پلی بازی شده است. طراحی دیدنی و وجود سیستم‌های متنوع از دیگر مزایای برجسته بازی بوده که باید بدانید Like a Dragon: Infinite Wealth در 26 ژانویه 2024 برای PS4، PS5، XSX|S و PC عرضه می‌شود.

6. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

بهترین بازی های نقش آفرینی 2024 Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

 • شرکت سازنده : The Chinese Room
 • ناشر بازی : Paradox Interactive
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز

جنبه‌های جدیدی در بین بازی‌های نقش آفرینی 2024 دیده می‌شود که Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 یکی از متفاوت‌ترین آنها بوده است. این بازی دنباله‌ای از نسخه اول بوده در سبک RPG توانست گیمرهای بسیاری را به سمت خود جذب کند. این بازی در نقش قهرمانی خوناشام بوده که در پس زمینه شهر سیاتل امروزی جریان داشته است و سعی می‌کند هویت تاریک خود را از جامعه پنهان کند. توسعه بی‌سروصدای بازی عامل مهمی روی رشد آن بود که این موضوع بازی را از جنبه‌های منفی مجازی و کاربران منفی باف دور کرد تا بتواند رشد بهتری را در پیش بگیرد. سیستم‌های بلادرنگ خوب و مبارزات بسیار جذاب در بازی نهفته است که اطلاعات نشان می‌دهد استودیو The Chinese Room در اواخر سال 2024 برای PS5، XSX|S و PC بازی را منتشر کند که بی‌شک از بهترین بازی‌های نقش آفرینی 2024 خواهد بود.

7. Persona 3 Reload

بهترین بازی های نقش آفرینی 2024 Persona 3 Reload

 • شرکت سازنده : ATLUS
 • ناشر بازی : SEGA
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

بازی نقش آفرینی Persona 3 Reload یک نسخه جدید و وسیع‌تر از فرنچایز محبوب Shin Megami Tensei بوده که دنباله‌های مختلف و البته سرگرم کننده‌ای را ارائه می‌دهد. این بازی پنجمین نسخه از فرنچایز بوده اما به دلیل اینکه بازی نسخه اصلی بوده با عنوان پرسونا 3 منتشر خواهد شد. داستان بازی شما را در نقش یک دانش‌آموز دبیرستانی قرار می‌دهد که در یک گروه کاری باید بررسی‌های ناهنجاری فوق طبیعی را در برنامه خود قرار دهید. به طور صادقانه می‌توان گفت که خط داستانی بازی به شکل نوینی بازسازی و در عین حال گسترش یافته است و این موضوع سبب بوجود آمدن عناصر جدید و ویژگی‌های بیشتر در گیم پلی شده است. مبارزات مبتنی بر رویداد‌های اجتماعی و سبک نوبتی می‌تواند Persona 3 Reload را به یکی از بهترین بازی‌های نقش آفرینی در سال 2024 تبدیل کند که بدنیست بدانید این بازی در 2 فوریه 2024 برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X|S و PC منتشر می‌شود.

8. Avowed

بهترین بازی های نقش آفرینی 2024 Avowed

 • شرکت سازنده : Obsidian Entertainment
 • ناشر بازی : Xbox Game Studios
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

برای آشنایی با یکی از برترین بازی RPG سال 2024 که محصول استودیو Obsidian Entertainment بوده باما همراه باشید. سازنده بازی Avowed به تازگی تصویر و دیدگاه جدیدی را برای بازی خود منتشر نموده است. این محصول نقش آفرینی و اکشن در دنیای بازی‌های CRPG یعنی Pillars of Eternity جریان داشته که گیمر را وادار می‌کند تا در نقش فرستاده‌ای از امپراطوری Aedyr ایفای نقش کند. وظیفه شما در طول بازی بررسی طاعون مرزی و مرموز سرزمین‌های مختلفی بوده که نقش آفرینی در چنین مکان‌هایی سبب بروز مشکلات متعدد برای شما خواهد شد. بکارگیری ایده‌های نوین در این بازی نقش آفرینی سبب شد تا شاهد بهبود گیم پلی که سبک مبارزه‌ای اول شخص را دارا بوده باشیم. Obsidian برای ساخت بازی از مقدار مناسبی حسن نیت استفاده نموده و امیدوار است که نویسندگی داستانی بازی از سوی گیمرها مورد پسند واقع شود. حضور هیولاهای متنوع و درگیری‌های بسیار در کنار چالش‌های متنوع که با سیستم مبارزه‌ای نوین تقویت شده‌اند می‌تواند این بازی را در لیست بهترین بازی 2024 در سبک نقش آفرینی قرار دهد. همچنین باید بدانید که این محصول نقش آفرینی از بهترین بازی های انحصاری ایکس باکس بوده است.

9. Dragon’s Dogma II

بهترین بازی های نقش آفرینی 2024 Dragon's Dogma II

 • شرکت سازنده : CAPCOM Co., Ltd
 • ناشر بازی : CAPCOM Co., Ltd
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز

زمانی که کپکام روند ساخت و انتشار بازی نقش آفرینی Dragon’s Dogma II را تایید نمود گیمرهای بسیاری به وجد آمدند زیرا نسخه کلاسیک و اولیه بازی با برخورداری از المان‌های متعدد به یک بازی کلاسیک مدرن تبدیل شد که کارگردان Hideaki Itsuno و تیمش توانستند دیدگاه‌های بسیاری را به سمت خود جذب نمایند. حال در نسخه دوم بازی قرار است Ascended برای شکست دادن اژدهایان بدنامی که سبب نابودی جهان‌های بسیار شده‌اند دست بکار شود. نسخه دوم بازی به لطف سیستم Pawn که از اعضای حزب NPC بوده می‌تواند تنظیمات نقش آفرینی بسیاری را برای شما تداعی کند. همچنین این موضوع در کنار سیستم‌های دیگر سبب حال و هوای تازه و جلای رشد باورنکردنی شده‌اند که قرار است با دنیایی فراگیر و سیستم‌های مبارزاتی خلاقانه در کنار طراحی بهبود یافته همراه باشید که این موضوع سبب متمایز شدن بازی نسبت به نسخه اول خواهد شد. در حال حاضر بازی نقش آفرینی Dragon’s Dogma II تاریخ انتشار قطعی ندارد، اما به نظر می‌رسد انتشار آن در سال 2024 برای PS5، Xbox Series X|S و PC به طور فزاینده‌ای محتمل باشد. با این تفاسیر میتوان گفت که این نسخه از بهترین بازی نقش آفرینی 2024 خواهد بود.

10. Final Fantasy VII Rebirth

بهترین بازی های نقش آفرینی 2024 Final Fantasy VII Rebirth

 • شرکت سازنده : Creative Business Unit I و Square Enix
 • ناشر بازی : Square Enix
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵

خوش نوشته‌ترین داستان‌های دنیای فاینال فانتزی را قرار است در نسخه Rebirth مشاهده کنید که این نسخه پیشنهادی از بهترین بازی‌های JRPG بوده است. اسکوئر انیکس تصمیم دارد این بازی را در سال 2024 منتشر کند که داستان آن پس از رویدادهای انفجاری Cloud و ریمیک جریان داشته است. همراهانی که در Final Fantasy VII Rebirth حضور دارند فراتر از Midgar می‌روند تا Sephiroth را برای همیشه شکست دهند. رئیسی که از سوء استفاده‌های محیطی سبب نابودی سیاره Shinra Corps شده است. در این نسخه از بازی شاهد داستان سرایی و مبارزات واقعی بسیاری خواهید بود که با مشخص شدن خط داستانی، گیمرهای بسیاری علاقه خود نسبت به این موضوع را نشان دادند. براساس گفته‌های Square Enix ویژگی‌های نسخه Rebirth نسبت به نسخه قبلی دوبرابر بوده است و این موضوع می‌تواند شمارا با یکی از بهترین بازی‌های انحصاری پلی استیشن مواجه کند. طراحی و دنیای وسیع بازی دیگر نیازی به معرفی نداشته است زیرا این موضوع امروزه برای تمام کاربرانی که در پلی استیشن 5 حضور دارند شناخته شده است.

11. Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

 • شرکت سازنده : Guerrilla و Nixxes Software
 • ناشر بازی : PlayStation PC LLC
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، مایکروسافت ویندوز

بازی هورایزن غرب ممنوعه بالاخره از سوی پلی استیشن معرفی شد که قرار است در سال کاری 2024 برای پلتفرم‌های ذکر شده به ویژه PC منتشر شود. ماهیت نقش آفرینی و درگیرانه بازی سبب خواهد شد تا در طول رقابت‌های متعدد با باس فایت‌های عظیم الجثه بسیاری سروکار داشته باشید. یکی از اصلی‌ترین دلایل حضور بازی در لیست بهترین بازی های نقش آفرینی 2024 طراحی دیدنی بازی و صدای دلنشین آن بوده است. بازی Horizon Forbidden West در تکاپوی تبدیل شدن به بهترین بازی تاریخ در تلاش است که در این میان به مزیت‌های بسیاری روی آورده است.

12. Clockwork Revolution

 • شرکت سازنده : inXile Entertainment
 • ناشر بازی : Xbox Game Studios
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

استودیو inXile Entertainment بی‌تردید یکی از دشوارترین بازی‌های عمرخود را بدست گرفته است زیرا ناشر بازی یعنی Xbox Game Studios با بکارگیری داستانی دشوار و چندجانبه قصد دارد یکی از بهترین بازی های ایکس باکس 2024 را به نام این بازی ثبت کند. درانحصار بودن این بازی بی‌تردید بعد از انتشار برای گیمرهای کنسولی کمی حسودی ایجاد خواهد نمود زیرا سبک و محوریت بازی به گونه‌ای بوده که قادر به سرگرم سازی گیمر برای مدت زمان طولانی خواهد بود. داستان بازی در خصوص یک فناوری جدید برای سفردرزمان بوده که این مورد خطرات و مشکلات عدیده‌ای را برای شما به ارمغان خواهد آورد. درطول بازی با موجودات عجیب و غریب بسیاری مواجه خواهید شد که برخی از آنها درقالب دوست و برخی در نقش دشمن ظاهر خواهند شد. طراحی دیدنی بازی و صدای فراگیر آن می‌تواند گیم‌پلی خوبی را برای سرگرمی ارائه دهد.

13. Rise of the Ronin

Rise of the Ronin

 • شرکت سازنده : Team Ninja
 • ناشر بازی : Sony Interactive Entertainment
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵

Rise of the Ronin عنوانی جذاب و سرگرم‌کننده که به شما این اجازه را می‌دهد که با استفاده از تکنیک‌ها و مهارت‌های مبارزه‌ای تمامی دشمنان و حریفان خودتان را در محیط‌های مختلف شکست دهید، داست بازی بسیار جذاب بوده که در هر بخش می‌توانید با دنبال کردن چالش‌ها مهارت‌های جدیدتری را بدست آورید و در نهایت به بهترین مبارز تبدیل شوید. شخصیت اصلی بازی یک نینجای به تمام معنا است که اگر در کار خود حرفه‌ای باشید به ابرقهرمان تبدیل خواهید شد. شرکت بازی‌سازی Team Ninja در ساخت بازی‌های نقش آفرینی بسیار معروف است و خودش را در گیم‌های قبلی به خوبی نشان داده پس گیمرها باید خودشان را برای یک تجربه منحصر به فرد آماده کنند. بدون شک در این بازی نیز همانند دیگر گزینه‌ها باید بخش شخصی‌سازی را در اختیار داشته باشیم تا با ورود به آن بتوانیم کاراکترهای خودمان را شخصی‌سازی نماییم.

14. Baldur’s Gate 3

Baldur's Gate 3

 • شرکت سازنده : Larian Studios
 • ناشر بازی : Larian Studios
 • پلتفرم‌ها : PS5، Pc، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مک

بازی Baldur’s Gate 3، که در سال 2024 به‌عنوان یکی از بازی‌های نقش‌آفرینی (RPG) جدید و مورد انتظار معرفی شده است، ادامه‌ای درخشان بر سری بازی‌های محبوب Baldur’s Gate است که توسط استودیو Larian Studios توسعه یافته است. این بازی در دنیای فانتزی و عظیم Dungeons & Dragons جای گرفته و قول می‌دهد تجربه‌ای عمیق و پرجزئیات از نقش‌آفرینی ارائه دهد.
Baldur’s Gate 3 با مکانیک‌های بازی پیشرفته، داستانی چند وجهی و گرافیکی خیره‌کننده، به‌بازیکنان اجازه می‌دهد که در نقش شخصیت‌های منحصر به‌فردی قرار گیرند و تصمیماتی بگیرند که تأثیر مستقیم بر روند داستان و دنیای اطرافشان دارد. از ویژگی‌های برجسته این بازی می‌توان به‌سیستم مبارزه نوبتی استراتژیک، امکان همکاری در حالت چندنفره، و داستانی غنی که با انتخاب‌های بازیکن شکل می‌گیرد، اشاره کرد.
یکی از نقاط قوت Baldur’s Gate 3، توجه به‌جزئیات در ساخت دنیای بازی است که فرصت‌های بی‌شماری برای کاوش و ماجراجویی فراهم می‌آورد. بازیکنان می‌توانند از بین نژادها و کلاس‌های مختلف شخصیت خود را سفارشی سازی کنند، هر کدام با توانایی‌ها و داستان پس‌زمینه‌ای منحصر به‌فرد. Larian Studios با استفاده از تجربه‌قبلی خود در ساخت بازی‌های نقش‌آفرینی و بازخوردهای جمع‌آوری شده از جامعه بازیکنان، توانسته است یک تجربه‌نقش‌آفرینی عمیق و جذاب را ارائه دهد که هم برای طرفداران دیرینه سری Baldur’s Gate و هم برای بازیکنان جدید جذاب باشد.

15. بازی Stellar Blade

Stellar Blade

 • شرکت سازنده : SHIFT UP Corporation
 • ناشر بازی : SHIFT UP Corporation
 • پلتفرم‌ها : PlayStation 5

Stellar Blade یک بازی ویدیویی محبوب برای کنسول PlayStation 5 می‌باشد توسط استودیو SHIFT UP Corporation توسعه خواهد یافت. این بازی یک گیم اکشن و نبرد که در فضا اتفاق می‌افتد، شامل گرافیک‌های زیبا و صداهای مهیج است. شما باید با موانع و دشمنانی که در مسیر شما قرار دارند، مبارزه کنید. بدون شک این بازی یکی از بهترین و پرگرافیک‌ترین بازی‌های کنسول نهمی خواهد بود که باید منتظر عرضه آن باشیم، در بازی المان‌ها و تجهیزات بسیار زیادی وجود دارد که پلیرها می‌توانند آنها را بطور کامل در اختیار بگیرند. داستان و ماموریت‌های موجود در بازی بسیار متنوع و جذاب خواهد بود که با پیشروی بیشتر قادر هستید بخش‌های مختلفی را بازگشایی و اکتشاف نمایید.

16. بازی Bandle Tale: A League of Legends Story

Bandle Tale: A League of Legends Story

 • شرکت سازنده : Lazy Bear Games
 • ناشر بازی : Riot Forge
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

Bandle Tale: A League of Legends Story یکی از بهترین بازی‌های نقش آفرینی 2024 که توسط Riot Games توسعه یافته و منتشر شده است. این بازی بر اساس جهان League of Legends ساخته شده است و بر روی داستان‌ها و شخصیت‌های سری اصلی متمرکز است. در این بازی، شما به دنیای باندلسیت، که یک قهرمان باندل شوران است، وارد می‌شوید. شما باید در ماجراجویی‌های مختلفی در سرزمین Bandle City و در سراسر جهان League of Legends شرکت کنید و با دشمنان خطرناک مبارزه کنید. با گذشت زمان، شما می‌توانید شخصیت‌های جدید بندل و توانایی‌های منحصر به فرد آن‌ها را کشف کرده و داستان‌های جذاب را تجربه کنید. اگر طرفدار League of Legends هستید، Bandle Tale: A League of Legends Story می‌تواند یک تجربه جالب و جذاب برای شما باشد.

17. بازی Legend of Grimrock 2

Legend of Grimrock 2

 • شرکت سازنده : Almost Human Games
 • ناشر بازی : Almost Human Games
 • پلتفرم‌ها : نینتندو سوییچ، لینوکس، مایکروسافت ویندوز، مگ، آی او اس

Legend of Grimrock 2 یک بازی ویدیویی نقش‌آفرینی و ماجراجویی است که توسط استودیو Almost Human Games توسعه داده شده است. این بازی به عنوان نسخه دوم از سری Legend of Grimrock منتشر شد و در سال 2014 برای پلتفرم‌های ویندوز، macOS و لینوکس عرضه شد. Legend of Grimrock 2 بازیکنان را به جزیره‌ای مرموز و خطرناک می‌برد که پر از موجودات عجیب و معماهای پیچیده است. بازیکنان باید گروهی از قهرمانان را هدایت کرده و با استفاده از استراتژی و تاکتیک‌های مناسب، به مبارزه با دشمنان و حل معماها بپردازند. بازی Legend of Grimrock 2 دارای گرافیک سه‌بعدی زیبا، محیط‌های متنوع، سیستم مبارزه‌ای جذاب و پیچیده، و معماهای چالش‌برانگیز است که به بازیکنان تجربه‌ی یک ماجراجویی فوق‌العاده را ارائه می‌دهد. اگر علاقه‌مند به بازی‌های نقش‌آفرینی و ماجراجویی هستید، Legend of Grimrock 2 یک انتخاب عالی برای شما خواهد بود.

18. بازی Banishers: Ghost of The New Eden

Banishers: Ghost of The New Eden

 • شرکت سازنده : DON’T NOD
 • ناشر بازی : Focus Entertainment
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

بازی Banishers: Ghost of The New Eden عنوانی جذاب و سرگرم‌کننده که توسط استودیوی DON’T NOD طراحی و توسط Focus Entertainment منتشر شده است، در این بازی اکشن و ماجراجویی بازیکنان در نقش یک تازه وارد به نام “بنیانگذار” قرار می‌گیرند که باید در مقابل تهدیدات و مخاطرات فضایی و اسرار پنهانی که در این دنیا وجود دارند، مقاومت کنند. بازی حاوی ترکیبی از انواع گیم‌پلی متنوع، از جمله صحنه‌های اکشن، نبرد، حل معما، کاوش و تعمیر و تقویت تسلیحات می‌باشد، این عنوان دارای محیط‌های جذاب و چالش برانگیزی است که باعث افزایش هیجان و علاقه بازیکنان به ادامه بازی می‌شود. داستان جذاب و پیچیده با حضور شخصیت‌های مختلف و الهام‌بخش باعث محافظه‌کاری بازیکنان در پی بررسی اسرار و اتفاقات جدید در دنیای مخصوص بازی می‌شود. از انواع مختلف سلاح‌ها در ماموریت‌ها و موقعیت‌های خاص به درستی استفاده کنید تا به سرعت تمامی دشمنان را شکست دهید، محیط‌های بسیاری برای کاوش وجود داشته که به سادگی می‌توانید این کار را انجام دهید.

19. بازی Bellwright

Bellwright

 • شرکت سازنده : Donkey Crew
 • ناشر بازی : Donkey Crew, Snail Games USA
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، ایکس باکس وان، GeForce Now

Bellwright یک بازی نقش آفرینی (RPG) آنلاین بوده که در دنیای فانتزی مستقر است. در این بازی، شما به عنوان یک شخصیت باید به جهانی وسیع و جذاب سفر کرده و با توجه به انجام وظایف و ماموریت‌های مختلف، قدرت و مهارت خود را افزایش دهید. هدف اصلی این بازی ماجراجویی، اکتشاف و مبارزه با دشمنان است. این بازی با گرافیک بالا، محیط‌های زیبا و گیم پلی هیجان انگیز خواهد بود. شهرهای پر از اسرار و غارت‌ها، جنگل‌های تاریک در این گیم وجود دارند که با ماجراجویی و گشت و گذار در بخش‌ها می‌توانید اسرار بسیاری را کشف نمایید، بازی به شما این امکان را می‌دهد تا به سادگی شخصیت مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید، هر یک از این کاراکترها با قدرت‌ها، مهارت‌ها و توانایی‌های منحصر به فردی شخصی‌سازی شده‌اند تا در نهایت با در اختیار گرفتن آنها ماجراجویی را بهتر انجام دهید، وجود مسابقات PvP (player versus player) و همچنین امکان همکاری با دیگر بازیکنان برای انجام ماموریت‌ها و عبور از چالش‌ها در بازی امکان‌پذیر خواهد بود.

سخن پایانی

همان‌طور که شاهد بودید در لیست بهترین بازی های نقش آفرینی 2024 به 10 بازی برتر سال آینده اشاره شد. شما عزیزان میتوانید نسبت به این لیست نظرات خود را بیان کنید و به تکمیل شدن آن کمک نمایید. اگر بازی خوب دیگری را میشناسید که به آن اشاره نشده لطفا نام آنرا برایمان ارسال کنید.

‫4.7/5 ‏‫(9 نظر)‬
 • دیدگاه‌ها

  0 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

 • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
 • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر