دانلود بازی Ghostwire: Tokyo ✔️ دانلود گوست وایر: توکیو کامپیوتر

نظرات: 14 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 1,163 بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

دانلود بازی Ghostwire: Tokyo | دانلود گوست وایر: توکیو کامپیوتر عنوان یک بازی نمونه در سال 2022 است که از گیم پلی نوآورانه و اعتیادآور برخوردار بوده و میتواند یکی از بهترین بازی های نقش آفرینی را برای شما تداعی کند. سبکی که امروزه برای اولین بار پیاده سازی شده و قرار است از داستانی جدید و باورنکردنی ایفای نقش کنید که مسیر سخت و دشواری را در پیش خواهید داشت.

 

دانلود بازی Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo گوست وایر: توکیو عنوانی جدید از یک بازی نقش آفرینی ، اکشن و ماجراجویی میباشد که توسط Tango Gameworks برنامه نویسی آن در حال انجام بوده و قرار است توسط شرکت Bethesda Softworks برای پلتفرم های مختلف اللخصوص کامپیوتر عرضه شود. تریلر جدیدی از سبک این بازی عرضه شده است که با عرضه تریلر خبر انتشار بازی به تعویق افتاد. اینکار نه تنها سبب رضایت کاربران نشد بلکه عصبانیت بسیاری از آنها را بهمراه داشته است زیرا شرکت سازنده براین باور بوده است که با ارائه یک تریلر از گیم پلی بازی میتواند وسعت آنرا برای کاربران بازگو کند و دلیل مناسبی برای تعویق آن بشمار بیاید که متاسفانه اینگونه نبوده است. اما کاربران بسیاری از تریلری که برای بازی گوست وایر: توکیو عرضه شده بود ابراز امید واری کردند زیرا سبک نوینی در حال شکل گیری است که میتواند گیمران را برای ماه های طولانی سرگرم کند و چالش های جدیدی را در اختیار آنان قرار دهد. تانگو طی اطلاعیه ای که عرضه داد به کاربران خود این قول را داده است که آنها تمام تلاش خود را میکنند تا هرچه زودتر بازی به دست کاربران برسد زیرا قرار است یک توکیوی جن‌آلود فراموش نشدنی را عرضه کنند که با انتشار آن سال های سال در صدر بازی های ویدیویی باشد.

 

 

این تاخیر مخصوص بازی گوست وایر نبوده زیرا بازی های مطرح جهانی مانند کال اف دیوتی 2022 نیز در این زمینه انتشار بازی خود را به تعویق انداخته اند. این بازی نسل جدیدی از گیم هایی خواهد بود که بصورت ماوراء الطبیعه در حال شکل گیری هستند. سبکی که میتواند گیمر را در حالت های مختلفی برای سرگرمی قرار دهد زیرا دقیقا نمیدانید که قرار است بازی از شما چه مهارت هایی را بیرون بکشد پس آمادگی انجام هرکاری را داشته باشید. همان طور که از نام بازی پیداست این گیم در شهر توکیو جریان دارد و داستانی نسبتا ترسناک را بازگو میکند که براساس آن گیمر باید بدنبال شواهد بسیاری باشد. شهری که در آن حضور دارید در حال کم و ناپدید شدن شهروندانش است که هیچ سند یا مدرکی برای اثبات اینکار وجود ندارد. بطور چشمی با جسد هایی رو به رو میشوید که از خون متلاشی شده اند اما هیچ رد پا یا اثری از چیزی که سبب این اتفاق شده است در صحنه قتل وجود ندارد.

 

دانلود بازی Ghostwire: Tokyo | دانلود گوست وایر: توکیو کامپیوتر

 

اکنون بازی Ghostwire: Tokyo شمارا در نقش یک کاراگاه چند وجهی قرار میدهد که باید ارتباط این قتل ها با یکدیگر را پیدا کنید و باعث و بانی آنرا از بین ببرید. اگر از دوست داران بازی های چند جانبه هستید پیشنهاد میشود خدای جنگ کامپیوتر را از دست ندهید. در این زمینه قانون نیز با شما خواهد بود البته این مورد تا زمانی است که آنها فکر میکنند قرار است با یک قاتل سریالی رو به رو شوند که شدیدا در حال اشتباه هستند. چیزی فراتر از یک قاتل سریالی در حال شیوع است که اگر سریعا آنرا متوقف نکنید اکثر مردم شهر کشته خواهند شد و شاید نفر بعدی شما باشید. در نگاه اول بازی Ghostwire: Tokyo گوست وایر: توکیو مانند گیم های ژاپنی ترسناک خواهد بود که رفته رفته متوجه خواهید شد قرار است با یک موجود که از توانایی های بسیاری برخوردار است رو به رو شوید. این مورد سبب سردرگمی شما در طول مراحل اولیه بازی خواهد شد به نحوی که دقیقا دلیل این کاوش و ماجراجویی را نمیدانید و رفته رفته طی بخش های جدیدی که بازی برای شما در نظر گرفته است میتوانید هدف خود را پیدا کنید. برای ایجاد تعادل در بازی با پشت سر گذاشتن مراحل اولیه شما نیز رفته رفته یکسری توانایی و مهارت را بدست خواهید آورد که بتوانید با شخصیت های منفی داستان مبارزه کنید. این مورد دقیقا چیزی است که امروزه گیمر های سبک نقش آفرینی بدنبال آن هستند. مانند یک سوپر من وارد شهری شوید که در حال فروپاشی است و عواملی که سبب این کشتار شده اند را پیدا و آنها را به اشدمجازات یعنی مرگ برسانید.

 

دانلود بازی Ghostwire: Tokyo ✔️ دانلود گوست وایر: توکیو کامپیوتر

 

سیستم مورد نیاز بازی Ghostwire: Tokyo هنوز عرضه نشده است اما به محض انتشار این مورد سریعا سایت پارسی دانلود آنرا برای شما قرار خواهد داد. با مشاهده تریلر بازی متوجه خواهید شد که یکسری دانش آموز مدرسه ای توسط یک مه ناشناس مورد حمله قرار میگیرند و بعد از آن ناپدید شده و یا تبدیل به نیروهایی میشوند که تحت سلطه یک فرد قدرتمند هستند. این مه به شما نیز خواهد رسید اما به دلیل دارا بودن ژنتیک متفاوت نسبت به مردم توکیو شما از این مورد مستثنی بوده اید و ویروس یا مه‌آلوده به هر دلیلی نتوانسته شمارا به تسخیر خود در آورد. اکنون تمام نیروهای بازی گوست وایر: توکیو متحد شده اند تا شمارا دستگیر و یا نابود کنند که با استفاده از مهارت های بدست آمده از برخورد مه با خود میتوانید دشمنان را یکی پس از دیگری از بین ببرید تا به سراغ رئیس اصلی آنها بروید. تهدیدات بسیاری علیه جان شما رخ خواهد داد که این مورد از سوی دوستان و آشنایانتان نیز خواهد بود زیرا آنها توانایی مدیریت کردن ذهن خود را از دست داده اند ولی شما نه. پس تا میتوانید به آنها آسیب جدی نزنید و از قدرت های خود برای شکست دادن دشمنان و هیولاهای اصلی استفاده کنید.

 

دانلود بازی Ghostwire: Tokyo ✔️ دانلود گوست وایر: توکیو کامپیوتر

دانلود گوست وایر: توکیو کامپیوتر

دقیقا زمانی که فکر میکنید به رئیس دشمنان رسیده اید بخش احساسی و عاشقانه بازی وارد میشود. دختری که به آن علاقه داشته اید توسط یکی از اعضای دشمنان در حال نابود شدن است و این مورد کافی است تا شما یک خلاء احساسی را دچار شوید که این رخداد ها در رویای شما شکل میگیرد و اگر نتوانید آنرا کنترل کنید قطعا کشته خواهید شد. همان طور که گفته شد این موارد در رویای شما قرار دارند که دلیلی برای اثبات آنها وجود ندارد تا زمانی که اصلی ترین عضو این گروه را شکست دهید. مدارک و اخبار بازی توسط تلوزیون و رسانه هایی که در شهر وجود دارد به شما خواهد رسید که تمامی آنها برای وارد کردن استرس به شما است که نباید اهمیتی برایتان داشته باشد. بازی گوست وایر: توکیو از لحاظ ساختار و داستانی یک نمونه نوآورانه بوده است که تا کنون نمونه آن در بازی های مشابه کمتر دیده شده است. طراحی با کیفیت بصورت FullHD و استفاده از افکت های عالی در پیاده سازی صدا میتواند گیم پلی خوبی را برای سرگرمی در اختیار شما قرار دهد. طی اطلاعاتی که پارسی دانلود بدست آورده این بازی قرار است برای کنسول PS5 و PC عرضه شود که خبری مربوط به سایر کنسول ها مانند PS4 عرضه نشده است. با تمام توضیحات فوق میتوان منتظر یک رویداد چند جانبه بود که در آن گیمر در سبک های مختلف به چالش کشیده میشود. اگر خود را یک گیمر همه فن حریف میدانید پیشنهاد میشود بازی کامپیوتری Ghostwire: Tokyo را از دست ندهید.

 

 

دانلود بازی Ghostwire: Tokyo ✔️ دانلود گوست وایر: توکیو کامپیوتر

 

براساس اطلاعات جدیدی که در مورد این بازی عرضه شده قرار است در مارس 2022 عرضه شود که برای مدت کوتاهی به تعویق افتاده است. در همین زمینه شرکت سازنده بیانیه ای را در توئیتر خود قرار داد که آن متن بدین شکل بوده است : ما می‌خواهیم بازی را در اسرع وقت به شما برسانیم تا بتوانید نسخه فراموش‌نشدنی یک توکیوی جن‌آلود را تجربه کنید که به شدت در حال ساخت بازی هستیم و در عین حال، ما همچنین بر محافظت از سلامت همه افراد در تانگو تمرکز کرده ایم. پنجره انتشار جدید به ما زمان بیشتری می دهد تا دنیای Ghostwire را همانطور که همیشه تصور می کردیم زنده کنیم. در همین اساس میتوان امیدوار بود که بازی نهایت تا دو ماه دیگر عرضه شود که بدون شک از بهترین بازی های اکشن سال 2022 خواهد بود. اطلاعات جدیدی در سایت VGC عرضه شده است که مربوط به انتشار بازی در مارس 2022 خواهد بود. این مورد دو بار در متن فوق گفته شده و میتوان گفت که تقریبا به احتمال 90 درصد تاریخ عرضه بازی در همان زمان گفته شده انتشار می یابد. بازی گوست وایر توکید بدلیل دارا بودن حالت های چند وجهی ، ساخت آن به شدت سخت شده است که شرکت سازنده در حال انجام این مورد به بهترین نحو ممکن است که پیشنهاد میشود این بازی را در ذهن خود داشته باشید که بدون شک عبارت دانلود بازی Ghostwire: Tokyo در آینده زیاد به گوش شما خواهد خورد. به گفته شرکت سازنده این بازی بصورت رسمی در 5 فروردین 1401 به تاریخ شمسی عرضه میشود که میتوانید بخش های خوبی را در بازی تجربه کنید.

ساخت این بازی در ابتدا با هاله ای ابهام همراه بوده است زیرا شرکت سازنده دقیقا بدنبال بخش هایی بود که کم کم در حال پیاده سازی روی بازی های بزرگ بود و همین مورد ناامیدی را برای آنها به ارمغان آورد. با گذر ماه های طولانی و تقویت تیم ساخت این گیم توانست بخش های جدیدی را به نام خود ثبت کند که با عرضه اش میتوان از انها لذت برد. بعنوان مثال داستان نوآورانه در کنار طراحی عالی و شهری خالی از سکنه و حضور نیروهای ترسناک میتواند داستان را برای گیمر جذابتر از قبل کند و کاربر را برای ساعات طولانی سرگرم نماید.

ویژگی های نسخه DODI بازی Ghostwire: Tokyo :

 • بازی براساس نسخه Ghostwire_Tokyo-FLT فشرده سازی شده است.
 • ورژن بازی v1.0 build 8316970 می باشد.
 • دی ال سی و آپدیت های بازی از Preorder Outfits Pack تا Original Game Soundtrack در این نسخه موجود است.
 • در بخش زبان میتوانید به زبان های English, Russian, French, Italian, German, Spanish – Spain, Spanish – Latin America, Arabic, Japanese, Korean, Portuguese – Brazil, Polish, Simplified Chinese, Traditional Chinese دسترسی داشته باشید.
 • بخش صداگذاری بازی شامل زبان های English, Russian, French, Italian, German, Spanish – Spain, Spanish – Latin America, Japanese, Portuguese – Brazil, Polish است.
 • بعد از نصب میتوانید زبان مورد نظر را فعالسازی کنید.
 • حجم بازی از 17 به 14.05 گیگابایت کاهش یافته است.
 • هیچ بخشی از بازی حذف نشده و نسخه کامل بازی می باشد.
 • مدت زمان نصب بازی 8 الی 25 دقیقه خواهد بود.

 

0/5 (0 نظر)

تریلر Ghostwire: Tokyo

برچسب‌ها:

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- سپس با نرم افزار UltraISO درایو مجازی ساخته و بازی را Mount کنید.

2.1- بعد اینکه این نرم افزار رو نصب کردید روی فایل ایمیج راست کلیک کرده و از منوی UltraIso گزینه Mount رو انتخاب کنید تا محتویات ایمیج مانند یه دی وی دی رام نشان داده شود.

3- شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack یا FLT میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- از فایل ستاپ شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید. (اگر نیست بازی خودکار کرک شده است)

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

آموزش تصویری نصب بازیهای DODI (یوتیوب)

MINIMUM:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: 64-BIT WINDOWS 10 VERSION 1909 OR HIGHER
  • Processor: CORE I7 4770K @ 3.5GHZ OR AMD RYZEN 5 2600
  • Memory: 12 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GTX 1060 OR AMD RX 5500 XT (VRAM 6 GB OR HIGHER)
  • DirectX: Version 12
  • Storage: 20 GB available space
  • Additional Notes: SSD Storage Recommended

RECOMMENDED:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: 64-BIT WINDOWS 10 VERSION 1909 OR HIGHER
  • Processor: CORE I7 6700 @ 3.4GHZ OR AMD RYZEN 5 2600
  • Memory: 16 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GTX 1080 OR AMD RX 5600 XT (VRAM 6 GB OR HIGHER)
  • DirectX: Version 12
  • Storage: 20 GB available space
  • Additional Notes: SSD Storage

مشخصات فایل
 • حجم: 16.2 + 14.05 گیگابایت
 • فرمت فایل: EXE + ISO
 • نسخه: DODI + FLT
 • متا91 از 100
 • رده سنی: PG-18
 • ورژن: v1.0 build 8316970
 • تاریخ انتشار24 Mar, 2022
 • شرکت سازنده: Bethesda Softworks
 • قیمت: 59.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 9.1
password :

14 نظر

  بدون شک یکی از زیبا و سرگرم کننده ترین بازی های امسال بازی Ghostwire: Tokyo خواهد بود. اول اینکه تشکر میکنم از شما که بازی سالم رو قرار دادید و دوم هم از هر نظر که بگید بازی عالی هست. چه گیم پلی ، طراحی ، صداگذاری و… حتی بخش کاراکتر و انیمیشن های قبل از شروع مراحل هم به خوبی طراحی شدن که میتونه گیمر رو با یک بازی گرافیکی و عالی رو به رو کنه. دوستانی که دنبال یک بازی جدید و متفاوت هستند این مورد رو از دست ندید که عالی هست واقعا.

  پاسخ

  سلام خدمت مدیر پارسی دی ال
  من با عبارت “دانلود بازی Ghostwire: Tokyo” وارد سایت شدم میخوام یه نقد کنم اگر مورد تائید بود قبول کنید:
  باید گوست توکیو از لحاظ گیم پلی و داستان سبک خوبی رو داره ولی طراحی بازی تو لحظات نبرد و مبارزه ای یکم با افت کیفیت رو به رو میشه که البته برای من این طوری بوده.
  جدا از طراحی بازی بخش صداگذاری هم کیفیت خوبی رو داره که از دید من امتیاز بازی 81 از 100 هست که نسخه فشرده رو نصب داشتم.
  ممنون از شما.

  پاسخ

  سلام سجاد جان
  ممنون از نظر خوبتون و اینکه بازی توسط شرکت خوبی ساخته شده که از لحاظ گیم پلی ساختار خوبی رو داره.

  سلام خسته نباشید خواستم بگم به طور کلی سایت خیلی خوبی دارید وخیلی مورد پسند من هست. نظر من درمورد این بازی اینه که خیلی خوب بود توی این بازی حس مبارزه و ماجراجویی وقهرمان بودن رومیشه تجربه کردو یه تایمی رو خوش گذروند.

  پاسخ

  چرا قیمت بازی ها رو دروغ مینویسید؟!!!همشون شصت یا هفتاد دلاره شما همه رو مینویسید نود دلار صد دلار!!!

  پاسخ

  دوست عزیز اون آیتم نباید خالی باشه زمانی هم که ما بازی رو عرضه کرده بودیم قیمت برای بازی ثبت نشده بود به همین دلیل قیمت بازی هایی که ثبت نشدن روی 99.99 دلار میزنیم. و اینکه الان بازی ها تخفیف خوردن ولی من یادم تا همین چند وقت پیش قیمت بازی تا 120 دلار هم میرفت.

  از دید من به خوبی بازی رو تعریف کردید بخش های قوی در کنار ضعف های بازی که می‌تونه کاربر رو به شکل بهتری جذب کنه و نسبت به سلیقه کاربر بازی رو معرفی کنه
  واقعا خوب دارید پیش می‌رید امید وارم همین شکلی ادامه بدید

  پاسخ

  سبک جدیدی از بازی ها به نظر من در حال شکل گیری هست که خوشبختانه شما تونستید بازی های جدید که قرار توی آینده عرضه بشن رو پوشش بدید. بطور کلی سایت محبوب من نبوده پارسی دی ال ولی حواسم همیشه بهش بوده که خوشحالم تونست در مورد این بازی نظر منو جلب کنه. از این به بعد مطمئنن توی اولویت های من خواهد بود سایت شما. فقط یک سوال برام پیش اومده این سبک بازی ها چرا رفته رفته از داستانی استفاده میکنن که گویا نیست مثلا بازی گوست وایر: توکیو در شروع با ابهام همراهه و کاربر رو تا فهمیدن داستان گیج میکنه البته این مورد برای اکثر بازی ها حتی گیمهای اکشن هم دیده شده. ممنون میشم پاسخ بدید.

  پاسخ

  سلام محسن جان
  ببینید این موردی که فرمودید پایان بازی یا خوش نیست یا با ابهام همراهه توی صنعت فیلم هم اوج گرفته و در واقع قصد داره ذهن گیمر ادامه بازی رو پیش ببره توی ذهن خودش. توی صنعت بازی سازی امروز از همین بازخورد ذهنی کاربرا الگو میگیرن توی شبکه های اجتماعی و میفهمن که کاربر دنبال چی هست دقیقا. البته این مورد به صورت رسمی گفته نشده ولی میشه فهمید این مورد رو. البته اینم نظر منه به شخصه.

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی اعضای محترم سایت پارسی دانلود
  خواستم در مورد بازی Ghostwire: Tokyo و همچنین بازی های آینده یکم صحبت کنم.
  بدون شک بازی هایی که در آینده قراره عرضه بشه خیلی عالی هستن و میشه ماجراجویی های خوبی رو در قالب داستان های هیجان انگیز تجربه کرد. بخصوص این بازی که من مطمئن هستم داستان خوبی در انتظار پلیرها هست
  با وجود این همه پیشرفت و ایده های مختلف دیگه کمپانی ها و استودیوهای سازنده به خوبی میدونن چه گیمی و چه داستانی طرفدار داره میشه به بهترین ها تبدیل بشه
  در مورد این بازی و دیگر بازیهای آینده نمیشه زیاد صحبت کرد چون اطلاعات زیادی وجود نداره اما بازم میشه حدس زد این گیم قرار به یکی از بهترین ها تو سبک و نسل خودش تبدیل بشه و امیدوارم هرچه زودتر عرضه بشه با تشکر فراوان از شما

  پاسخ

  سلام نوید جان
  ممنون از نظر شما
  بله بازی های امروزی از سطح و ساختار خوبی برخوردار هستند که طرفدارای بسیاری رو میتونن به خودشون جذب کنن.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.