دانلود بازی Homeworld 3 برای کامپیوتر

بازی کامپیوتراستراتژیک آپدیت

دانلود بازی Homeworld 3 برای کامپیوتر

دانلود بازی Homeworld 3 برای PC – بازی جهان خانه 3 نسل جدیدی از بازی های استراتژیک در فضا بوده است که با استفاده از ناوگان خود باید بدنبال پایان دادن به ماموریت های بسیاری باشید که بازی در دو حالت آفلاین و آنلاین قابل اجرا خواهد بود. لازم به ذکر است بدانید که این بازی به نسبت ویژگی های بالای خود از حجم کمی برخوردار بوده که جهت دانلود بازی Homeworld 3 میتوانید با پارسی دانلود همراه باشید.

دانلود بازی Homeworld 3 برای کامپیوتر

دانلود بازی Homeworld 3

بازی جهان خانه 3 را میتوان یک عنصر تاکتیکی ، زیبا و کاملا منحصربه‌فرد دانست که در برنده جایزه GOTY بوده است. ناوگان فضایی خودرا بدست بگیرید که قرار است در نبردهای 3 بعدی حضور پیدا کنید. داستان جدیدی در مقیاس کهکشانی وسیع درحال شکل گیری است که باحضور در آن باید بدنبال برگرداندن امنیت سیاره خود باشید.

در میان بازی‌های استراتژیک این گزینه آزادی عمل بسیاری دراختیارتان قرار میدهد. درمتروکه‌های فضایی غول‌پیکر که به مگالیث معروف هستند حضور پیدا کنید. در طول نبردهای بازی میتوانید از بقایای درحال فروپاشی تمدن های دیگر برای مانع گذاری درمسیر دشمنان استفاده کنید. دراین حالت بدنیست بدانید که نیروهای بسیاری درکمین شما خواهند بود کهبا ناوگان مسلح خود میتوانید قوی‌ترین دشمنان را شکست دهید. در برخی مراحل بازی قلعه‌هایی وجود دارد که مملو از برجک های تهدیدآمیز بوده و این مورد میتواند ضربات سنگینی را درنبرد های مستقیم به شما وارد کند. برای جلوگیری از این مشکل میتوانید فرماندهان سیاره خودرا برای مدیریت ناوگان‌های دیگر به‌عهده بگیرید.

دشمنانی که در مقابل شما قرار میگیرند ازهوش بالایی برخوردار هستند که این مورد بدلیل استفاده از هوش مصنوعی در شبیه‌سازی بازی بوده است. جناح های مختلفی را در Homeworld 3 میتوانید پیدا کنید. وسعت بالای بازی میتواند پوشش های مختلفی را در مقابل دیدشما قرار دهد. دقت داشته باشید که درهر مرحله از بازی باید به اطلاعات مهم و محرمانه ای دسترسی پیدا کنید که در این زمینه نیروهای امنیتی بسیاری برای مقابله با شما اعزام خواهند شد. در این شرایط نباید به کسی رحم کنید زیرا درصورت فرصت دادن به دشمنان باید تاوان سنگینی را بپردازید.

دانلود بازی Homeworld 3 برای کامپیوتر

با دانلود بازی Homeworld 3 میتوانید به سبک های هنری و جاودانه بسیاری دسترسی داشته باشید که با فناوری های مدرن تکامل یافته اند. استفاده از فناوری های نوین روز دنیا در ساختار بازی سبب خواهد شد تا با واکنش های تخریب پذیری خوبی مواجه باشید که این مورد زمانی رخ میدهد که شلیک‌های شما به بقای سیاره های نابود شده در فضا برخورد کند که شاید صحنه های زیبایی در بازی خواهید بود. با پشت سرگذاشتن مراحل اولیه بازی با ناوگان های سنگین بسیاری مواجه خواهید شد که شکست دادن آنها نیازمند مهارت و تجربه بالایی خواهد بود. در این شرایط میتوانید از سلاح های جدیدی که برایتان درنظر گرفته شده است استفاده کنید. در ادامه توضیحات مربوط به دانلود بازی Homeworld 3 برای کامپیوتر باما همراه باشید.

داستان بازی در ادامه Homeworld 2 جریان دارد که به لطف شبکه Hyperspace Gate توانسته به عناصر فراوانی دست پیدا کند. از دیگر ویژگی های بازی میتوان به حالت چند نفره و کاملا سرگرم کننده آن اشاره داشت که در این زمینه میتوانید در حالت کمپین وارد گروه های مختلفی شوید و از گیم پلی RTS Homeworld که با ساختار سرکش و سرگرم کننده ای برخوردار است بدنبال شکست دادن دشمنان خود باشید. لازم به ذکر است بدانید که نبرد های تاکتیکی شما به صورت 1v1 خواهد بود که نمیتوانید حرکات دشمنان را پیش بینی کنید. این بازی استراتژی شباهت بالایی به Company of Heroes 3 دارد که اگر از دوست داران بازی های این چنینی هستید پیشنهاد میشود در ادامه توضیحات دانلود بازی Homeworld 3 باما همراه باشید.

دانلود بازی Homeworld 3 برای کامپیوتر

بازی کامپیوتر Homeworld 3 بازی دنیای خانه 3 یک نسل جدید از مجموعه بازی‌های استراتژیک بوده است که توسط استودیو Blackbird Interactive دردست ساخت بوده و قرار است شرکت Gearbox Publishing وظیفه انتشار بازی در نیمه اول سال 2023 را داشته باشد. اگر از دوست داران بازی‌های استراتژیک و RTS هستید باما در زمینه دانلود بازی استراتژی برای کامپیوتر همراه باشید. این گیم از دید پارسی دانلود به امتیاز 87 از 100 دسترسی پیدا کرده است که جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دانلود بازی Homeworld 3 برای PC میتوانید باما همراه باشید.

4.3/5 (3 نظر)

تریلر

باکس دانلود

دانلود بازی Homeworld 3 برای کامپیوتر

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

دانلود بازی Homeworld 3 برای PC

تاریخ انتشار 18 اسفند 1402

www.par30dl.com

حجم بزودی ...
تاریخ انتشار 18 اسفند 1402
قیمت 59.99 دلار
شرکت سازنده Gearbox Publishing
متا 87
رده سنی PG-12
 • سیستم پیشنهادی
MINIMUM:

 • OS: Windows 10 64-bit/Windows 11 64-bit
 • Processor: Intel i5-8600K/AMD Ryzen 5 3600X
 • Memory: 12 GB RAM
 • Graphics: Nvidia GTX 1060/AMD R9 480/Intel ARC A380
 • Storage: 40 GB available space
 • Sound Card: OpenAL Compatible Sound Card
RECOMMENDED:

 • OS: Windows 10 64-bit/Windows 11 64-bit
 • Processor: Intel i7-11700K/AMD Ryzen 5 5600X
 • Memory: 16 GB RAM
 • Graphics: Nvidia RTX 2070/AMD RX5700/Intel ARC A580
 • Storage: 40 GB available space
 • Sound Card: OpenAL Compatible Sound Card
 • دیدگاه‌ها

  0 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

  نمایش دیدگاه های بیشتر

  نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

  ۱۵۰

  نقد و بررسی ثبت نشده است.

   نمایش نقد و بررسی های بیشتر