بهترین سریال‌ های کره ای ۲۰۲۴

مگ جدید
بهترین سریال‌ های کره ای ۲۰۲۴

بهترین سریال‌ های کره ای ۲۰۲۴

سریال‌ های کره ای بسیاری قرار است در سال 2024 منتشر شود که دراین مقاله به فهرستی از بهترین سریال‌ های کره ای ۲۰۲۴ اشاره نموده ایم.

لیست سریال های کره ای 2024 را از دست ندهید که در این مقاله به فهرست بهترین سریال‌های کره ای 2024 اشاره نموده‌ایم. لازم به ذکر است بدانید برای معرفی هریک از سریال‌ها به اطلاعات خوبی اعم از خط داستانی و بازیگران و زمان انتشار اشاره نموده‌ایم که به زودی قادر به دانلود آنها از سایت خواهید بود.

 

بهترین سریال کره ای 2024

برای آشنایی با داستان و بازیگران لیست بهترین سریال های کره ای سال 2024 با پارسی مگ در ادامه همراه باشید …

1. با شوهرم ازدواج کن Marry My Husband

بهترین سریال‌ های کره ای ۲۰۲۴ Marry My Husband

 • تاریخ انتشار: 1 ژانویه 2024
 • زمان پخش: دوشنبه‌ها و سه شنبه‌ها
 • بازیگران: پارک مین یونگ، لی یی کیونگ
 • شبکه: نتفلیکس

یکی از سریال‌های سال 2024 است و با موضوع درام عاشقانه بر اساس یکی از وبتون های محبوب ساخته شده است. نا این وو، پارک مین یونگ، سونگ‌ها یون و لی یی کیونگ از بازیگران این سریال هستند. با شوهرم ازدواج کن که یک سریال در حال پخش است درباره زنی است که پس از چند سال زندگی مشترک به سرطان مبتلا شده و در حال برگشت به خانه با خیانت همسر و دوست صمیمی اش مواجه می‌شود. پس از درگیری‌های لفظی و فیزیکی که بین آن‌ها در می‌گیرد، کانگ جی وون نقش اول سریال به دست شوهرش کشته می‌شود.

پس از مرگ کانگ جی وون به طور ناگهانی در ده سال قبل از خواب بیدار می‌شود و سعی می‌کند که زندگی و گذشته خود را تغییر دهد. در عین حال، او به دنبال گرفتن انتقام از شوهرش، پارک مین هوان نیز خواهد بود. پس از پخش قسمت اول و دوم این سریال، با استقبال مخاطبان از سراسر دنیا مواجه شد و در ادامه پخش به جذب مخاطبان خود ادامه خواهد داد.

2. آهنگ عاشقانه خیالی Love Song for Illusion

بهترین سریال‌ های کره ای ۲۰۲۴ Love Song for Illusion

 • تاریخ پخش: 1 ژانویه 2024
 • زمان پخش: دوشنبه‌ها و سه شنبه‌ها
 • شبکه: KBS2
 • بازیگران: پارک جی هیونگ و هونگ یی جی

بسیاری از کیدرامرها به تماشای سریال‌های فانتزی علاقه دارند. در این سریال هم که فعلاً دو قسمت آن پخش شده، با ژانری عاشقانه و فانتزی روبرو هستید. ولیعهد ساجو هیون به عنوان یک طراح مد با گذشته ای دردناک و یک مرد جذاب اما نفرین شده زندگی می‌کند. در حقیقت این ولیعهد دو شخصیت دارد. آن‌ها با یکدیگر قرارداد می‌بندند تا هر کدام به مدت سه روز بدن را تقسیم کنند. در همین حال، یئون وول وارث خانواده یئون به دنبال انتقام خانواده خود است که در سال‌های گذشته اعدام شده اند.

او با تغییر نام خود به عنوان کیرا به یک گروه قاتل می‌پیوندد و سعی می‌کند پادشاه را به قتل برساند. با این حال، نقشه او خراب شده و به عنوان صیغه ساجو هیون از خواب بیدار می‌شود و هیچ خاطره ای از گذشته خود ندارد. به مرور زمان یئون وول با شخصیت دوگانه ساجو آشنا می‌شود و شخصیت آن دو به هم گره می‌خورد.

بهترین سریال های ترکی ۲۰۲۴

3. شکوفه شب Knight Flower

بهترین سریال‌ های کره ای ۲۰۲۴ Knight Flower

 • تعداد قسمت‌ها: 12
 • بازیگران: لی هانی، لی جونگ وون، کیم سونگ جونگ و لی کی وو
 • شبکه: MBC
 • روزهای پخش: جمعه‌ها و شنبه‌ها

این سریال هم برگرفته از یک وبتون درام تاریخی است. لی هانی نقش اول سریال به عنوان جو یو هوا، بیوه یک خانواده نجیب زاده در دوران چوسان است. یو هوا پانزده سال است که شوهر خود را از دست داده است. در حالی که او روزهای خود را در خانه سپری می‌کند، هیچ گاه بیرون نمی‌رود و نقش عروس وظیفه شناس را برای خانواده شوهر مرحومش بازی می‌کند، یوهوا شب‌ها مخفیانه بیرون می‌رود تا از کسانی که به کمک نیاز دارند مراقبت کند.

در یکی از این شب‌ها، یوهوا مخفیانه بیرون می‌رود و با پارک سو هو یک افسر نظامی باهوش و خوش تیپ مواجه می‌شود که زندگی او پس از برخورد تصادفی آن‌ها تغییر می‌کند. همان طور که آن‌ها با یکدیگر ملاقات می‌کنند، یو هوا به تدریج در مورد آینده خود با سو هو خیال پردازی خواهد کرد.

4. میراث خانوادگی The Bequeathed

بهترین سریال‌ های کره ای ۲۰۲۴ The Bequeathed

 • تعداد قسمت‌ها:6
 • شبکه: نتفلیکس
 • بازیگران: کیم هیون جو، ریو کیونگ سو، پارک هی سو و پارک بیونگ یون

بر اساس یک وبتون محبوب و توسط نویسنده مشترک قطار بوسان نوشته شده است. نقش اول این سریال یون سئوها است که پس از مرگ عمویش قبرستان خانوادگی را به ارث می‌برد. با این حال، در حین مراسم تشییع جنازه فردی به نزد سئوها می‌آید و ادعا می‌کند که برادر ناتنی او است. در نتیجه، ادعای هر دو برای این ملک باعث شروع یک داستان پیچیده خواهد شد.

در حین این کشمکش، قتل‌هایی نیز در اطراف قبرستان اتفاق می‌افتد که توجه پلیس را به خود جلب می‌کند. این سریال ژانر معمایی و هیجان انگیز دارد و اگر آن را برای تماشا انتخاب کنید، حتی یک لحظه هم از آن چشم بر نمی‌دارید.

بهترین فیلم های 2024

5. پادشاه مسحور Captivating the King

بهترین سریال‌ های کره ای ۲۰۲۴ Captivating the King

 • تاریخ انتشار: 21 ژانویه
 • شبکه: tvN
 • بازیگران: چو جونگ سوک و شین سه کیونگ

هر ساله یک سریال درام عاشقانه در لیست پخش وجود دارد که این سریال جز آن‌ها خواهد بود. داستان آن در مورد شاهزاده لی این است که نسبت به برادرش وفاداری زیادی دارد، اما مدتی بعد به عنوان گروگان سلسله چینگ با مشکلات زیادی مواجه می‌شود. او با سوگند وفاداری به برادر بزرگترش، پادشاه لی سان، به خود اجازه می‌دهد که توسط سلسله چینگ گروگان گرفته شود.

 با این حال، لی سان همچنان برادرش را تحقیر می‌کند و او را ضعیف می‌بیند. علیرغم سوتفاهمی که برادری نسبت به او دارد، پادشاه شده و غم درونی خود را برای سال‌ها پنهان می‌کند. پس از مدتی او با یک بازیکن مرموز بادوک آشنا شده و کم کم عاشق او می‌شود.

کانگ هی سو که همان بازیکن است، در حالی که عاشق پادشاه شده، برای موضوعی به یک جاسوس برای گرفتن انتقام تبدیل می‌شود. سرنوشت این دو شخص با هم گره خورده و اتفاقات زیادی در انتظار آن‌ها خواهد بود.

6. دکتر اسلامپ Doctor Slump

بهترین سریال‌ های کره ای ۲۰۲۴ Doctor Slump

 • تاریخ انتشار: 27 ژانویه 2024
 • شبکه: JTBC
 • زمان پخش: شنبه‌ها و یکشنبه‌ها
 • بازیگران: پارک هیونگ شیک و پارک شین هه

این سریال با توجه به داشتن ستارگانی همچون پارک هیونگ شیک مورد توجه زیادی قرار گرفته است. داستان آن در مورد یک جراح پلاستیک یئو جونگ وو است که زندگی او پس از یک تصادف پزشکی مرموز به مسیری تاریک تبدیل خواهد شد. در بدترین شرایط روحی او با نام هانول که در گذشته رقیب دانشگاهی بوده اند روبرو می‌شود که اکنون به عنوان متخصص بیهوشی کار می‌کند.

هانول که همه افراد او را به عنوان یک نابغه می‌شناسند، از زندگی بدون سرگرمی خود ناراضی است. علیرغم اینکه در طول زندگی اش به خاطر هوش فوق العاده اش مورد تحسین قرار گرفته است، او متوجه می‌شود که خوشحال نیست، زیرا زندگی او فقط حول محور کار و مطالعه می‌چرخد. او که به دنبال تغییر است، با جونگ وو در طی یک دوران سخت ملاقات می‌کند و آن‌ها در کنار یکدیگر آرامش پیدا می‌کنند.

7. خرپول و کارآگاه Flex X Cop

بهترین سریال‌ های کره ای ۲۰۲۴ Flex X Cop

 • قسمت‌ها: 16
 • بازیگران: آن بو هیون، پارک جی هیون، کانگ سانگ جون و کیم شین بی
 • کارگردان و فیلمنامه نویس: کیم جائه هونگ، کیم بادا

این سریال ترکیبی از ژانرهای عاشقانه، جنایی و کمدی است و درباره نسل سوم خانواده جین یی سو است که با وجود شخصیت نابالغ و ثروت زیاد خانواده اش تصمیم می‌گیرد که به یک کاراگاه پلیس در بخش جنایی تبدیل شود. جین یی سو در محل کار خود تلاش می‌کند تا با استفاده از ارتباطات و پول مجرمان را از بین ببرد. در بخش دیگر جرایم خشونت آمیز، کارآگاه لی کانگ هیون قرار دارد که بسیار سخت کوش بوده و به دنبال حل کردن جنایات است.

جین یی سو پسر یک خانواده ثروتمند است و به اصطلاح با قاشق طلا به دنیا آمده است. او آن قدر مغرور است که معتقد است در زندگی به کمک هیچکس نیاز نخواهد داشت. با ورود او به تیم کارآگاهی لی کانگ هیون، او سخت برای این کار تلاش می‌کند، اما لی کانگ هیون او را جدی نمی‌گیرد و حضور او در تیم برایش اهمیتی ندارد.

8. ملکه طلاق Queen of Divorce

بهترین سریال‌ های کره ای ۲۰۲۴ Queen of Divorce

 • تعداد قسمت‌ها: 16
 • شبکه: JTBC
 • بازیگران: لی جی آه، کانگ کی یونگ و کیم سان یونگ

این سریال داستان یک زوج وکیل به نام «حل کننده مشکلات» را روایت می‌کند که همسران بد مراجعان خود را مجازات می‌کنند. لی جی آه نقش کیم سارا رییس شرکت حل و فصل اختلافات را بازی می‌کند. او که قبلاً عروس یک خانواده حقوقی برجسته بود، پس از خیانت توسط شوهرش همه چیز را از دست می‌دهد و تصمیم می‌گیرد که  شرکت حقوقی خود را راه اندازی می‌کند.

در همین حال، کانگ نقش شریک تجاری او، وکیل دونگ کی جون را بازی می‌کند. یک دادستان سابق با یکی از بالاترین میزان پیگرد قانونی در منطقه خود، به طور مرموزی از سمت خود کناره گیری می‌کند. این دو با هم به دنبال یافتن بهترین تسویه حساب برای مشتریان خود بوده که به دنبال طلاق از شریک زندگی خود هستند.

9. LTNS

بهترین سریال‌ های کره ای ۲۰۲۴ LTNS

 • تعداد قسمت‌ها: 6
 • بازیگران: اسوم، آن جائه هونگ
 • کارگردان و فیلمنامه نویس: لیم دائهیونگ، جئون گو وون

سریال کمدی LTNS که به زودی پخش می‌شود، داستان زوجی بدون فرزند را روایت می‌کند که پنج سال است ازدواج کرده اند. ووجین فردی با پتانسیل بالا است، اما به عنوان پذیرنده در یک هتل سه ستاره با حقوقی متوسط کار می‌کند. ساموئل از یک دانشگاه معتبر فارغ التحصیل شده و قبلاً در یک شرکت بزرگ کار می‌کرد، اما در نهایت دچار یک فروپاشی روانی شد و کار را رها کرد و به عنوان یک راننده تاکسی مشغول شد.

ازدواج آن‌ها که از نظر مالی تحت فشار است و استرس زیادی را تجربه می‌کنند، هیچ رابطه جنسی بین آن دو وجود ندارد. زمانی که وضعیت مالی آن‌ها به تدریج بدتر می‌شود، ساموئل و ووجین تصمیم می‌گیرند از زوج‌هایی که دارای روابط خارج از ازدواج هستند باج گیری کنند تا مقداری پول اضافی به دست آورند.

10. بازی مرکب: فصل دوم Squid Game Season 2

بهترین سریال‌ های کره ای ۲۰۲۴ Squid Game Season 2

 • بازیگران: لی جونگ جائه، وی ها جون، لی بیونگ هون، گونگ یو، پارک گیو یونگ و لی جین اوک

همان طور که می‌دانید، فصل اول این سریال برای نتفلیکس موفقیت گسترده ای به همراه داشت و تقریباً از همه کشورها بیننده داشت. با این حال، داستان فصل اول ناتمام ماند و گیهون تصمیم می‌گیرد که راز جزیره را فاش کند و آن‌ها را شکست دهد. این فصل بسیار چالش برانگیز است و تمام مخاطبان منتظر هستند تا تمام قسمت‌های آن پخش شده و درباره آن نظر بدهند.

11. فروشگاهی برای قاتلان A Shop for Killers

بهترین سریال‌ های کره ای ۲۰۲۴ A Shop for Killers

 • تاریخ پخش 17 ژانویه
 • شبکه یا پلتفرم: دیزنی پلاس
 • بازیگران: کیم هی جون و لی دونگ ووک

این سریال درباره فروشگاهی است که یک راز شوم را به دنبال خود دارد و رازهای دیگری را پنهان می‌کند. کاراکتر کیم هی جون گذشته غم انگیزی دارد. پدرش مادر او را به قتل رساند و او توسط عمویش بزرگ شد. کاراکتر لی دونگ ووک که صاحب یک مغازه محلی است، مراقبت از جی آن را بر عهده می‌گیرد، اما او نیز به طرز مرموزی می‌میرد. چند سال بعد که جی آن به خانه عمویش نقل مکان می‌کند، کم کم متوجه چیزهایی می‌شود و به یقین می‌رسد که عمویش چیزی که او فکر می‌کرده است، نیست.

12. هونگ رانگ Hong Rang

بهترین سریال‌ های کره ای ۲۰۲۴ Hong Rang

 • تاریخ انتشار: اواسط سال 2024
 • بازیگران: جو بو آه، لی جه ووک، کیم جه ووک و جونگ گا رام

داستان این سریال با ژانر تاریخی و عاشقانه درباره یک خانواده ثروتمند در اواخر دوران چوسان است. اعضای این خانواده بسیار ثروتمند هستند و ثروت خود را از راه تجارت هنر به دست آورده اند. یک پسر هشت ساله در جریان سریال ناپدید می شود و رازی را با خود به همراه دارد. پس از بازگشتن او، خواهرش متوجه می شود که او  هیچ خاطره ای را به یاد نمی آورد. خواهر ناتنی او پس از این اتفاق به دنبال یافتن او و کشف راز بردارش خواهد بود.

مادر آن‌ها یکی از شخصیت‌های انجمن بازرگانان است که غرور بسیار زیادی دارد و پس از این که پسر خود را از دست می‌دهد، وضعیت روحی او دچار بحران می‌شود. هونگ رانگ که همان پسر هشت ساله است زمانی بازمی‌گردد که دوازده سال از آن ماجرا گذشته و در حل حاضر او بیست ساله است. با این حال، او از این که چه اتفاقی برایش افتاده است هیچ چیزی به خاطر ندارد.

13. همه ما مرده ایم all of us are dead 2

all of us are dead 2

 • تاریخ انتشار: اواسط سال 2024
 • بازیگران: پارک جی هو، یون چان یونگ، چو یی هیون، لومون

عنوانی ترسناک و هیجان انگیز که پس از موفقیت فصل اول مجموعه و کسب طرفداران بیشمار حال بار دیگر کارگردان لی جه کیو (Lee Jae-Kyu) خبر از انتشار فصل دوم را به طرفداران داده است، در فصل دوم نیز اتفاقات و ماجراهای فصل اول دنبال خواهد شد پس اگر تا به امروز این سریال کره‌ای جذاب را ندیده‌اید بهتر است قبل از شروع فصل دوم نسخه اولیه آن را با دقت مشاهده کنید.

داستان فصل اول به این شکل بود که یکی از معلم‌های دبیرستان بر روی موش‌ها آزمایش‌های مختلف انجام می‌داد که همین موضوع باعث شد ویروسی خطرناک شیوع پیدا کند و خطرات بسیاری به وجود آید، تعدادی محدود از دانش‌آموزان با خوش شانسی و تلاش توانستند خودشان را نجات دهند وارد یک کمپ شوند اما بقیه افراد به سرعت به زامبی‌های خطرناک تبدیل شدند.

این ویروس خطرناک به سرعت تمامی شهر را فرا گرفت و تردد در بخش‌های مختلف شهر بطور کامل ممنوع شد، در فصل دوم نیز ادامه ماجرا را دنبال خواهید کرد و باید دید که آیا افراد قادر خواهند بود جلوی این ویروس مرگبار را بگیرند. تعداد قسمت‌های فصل دوم اصلا مشخص نیست و عوامل چیز خاصی از سریال را لو نداده‌اند، اگر دنبال یک سریال کره‌ای با ژانرهای اکشن، ترسناک، هیجان انگیز، علمی تخیلی می‌گردید به جرئت می‌توان گفت این عنوان بسیار مناسب و فوق العاده است.

سخن پایانی

معرفی بهترین سریال‌ های کره ای ۲۰۲۴ به پایان رسید و همانطور که شاهد بودید درطول این فهرست به گزینه‌های بسیار خوبی اشاره شد که قرار است درطول قسمت‌های متعدد سرگرمی را برای شما به ارمغان بیاورند. اگر سریال کره‌ای بهتری را سراغ دارید که در سال 2024 منتشر می‌شود و در این لیست حضور ندارد لطفا نام آن‌را برایمان ارسال کنید.

4.5/5 (4 نظر)
 • دیدگاه‌ها

  2 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

 • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
 • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر