بهترین بازی های ترسناک 2024

مگ آپدیت
بهترین بازی های ترسناک 2024

علاقه‌مندان به سبک ترسناک همیشه به دنبال تجربه جدید هستند که در این مقاله لیستی از بهترین بازی های ترسناک 2024 را برایتان آماده کرده‌ایم. اگر احساس میکنید که یک گیمر نترس در این ژانر هستید نیم‌نگاهی به بازی های برتر ترسناک 2024 داشته باشید.

برای شروع مورد انتظارترین بازی‌هایی که از دیدمان میتواند امتیاز بالایی را در سال 2024 کسب کند معرفی خواهیم نمود. بازی‌های موجود در لیست بهترین بازی های ترسناک 2024 برای پلتفرم‌های مختلف درنظر گرفته شده‌اند که برای هربازی به توضیحات مربوطه اشاره خواهیم داشت. ناگفته نماند که این لیست میتواند بازی‌هایی را معرفی کند که از لحاظ روحی‌روانی شاید برای برخی افراد خوشایند نباشد پس کمی دقت کنید.

 

بهترین بازی ترسناک 2024

برای شروع به 20 بازی برتر ترسناک در سال کاری آینده یعنی 2024 اشاره خواهیم داشت. باما همراه باشید و دانلود بازی ترسناک را از دست ندهید.

1. EXP: War Trauma بازی ترسناک 2024

 • توسعه دهنده : Cortez Productions
 • ناشر : Cortez Productions
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

توجه داشته باشید که این بازی از ترس و وحشت روانی بالایی برخوردار است که برای افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی توصیه نمی شود. با قبول نکردن قانون ذکر شده مجوز حضور در بازی را خواهید یافت. نسخه‌ای نمایشی از یک ترس دائم در یک حلقه مرگبار انتظار شمارا میکشد. سلاح‌های بسیاری برای شما درنظر گرفته نشده بلکه فقط یک اسلحه دارید که همیشه همراهتان است و آنهم ذهن شماست. داستان بازی در مورد یک آپارتمان مرموز و عجیب و غریب است که باید در آن کاوشگری کنید. معماهای پیش‌رو را حل و از همه مهم‌تر زمانی که شمارش معکوس بازی شروع شد فقط به فکر فرار باشید. نسخه کامل بازی EXP از سناریوهای جذاب و مکانیک‌های منحصر‌به‌فردی برخوردار است که روایتگر خطرات بسیاری خواهد بود. بازی EXP: War Trauma با برخورداری از یک داستان تخیلی که برخی از آنها مربوط به حقایق جنگ جهانی دوم است میتواند گیم‌پلی خوبی را برای سرگرمی ارائه دهد. باید بدانید که حال جسمی و روحی شما در طول بازی EXP: War Trauma خوب نیست و با کمک ذهن خود باید به فکر سلامتی باشید که اگر چنین نشود حداقل بلایی که سرتان خواهد آمد روانی شدن شما خواهد بود. با توضیحات گفته شده نظرتان نسبت به قرارگیری بازی در صدر لیست بهترین بازی های ترسناک 2024 چیست ؟ این بازی می‌تواند در لیست بهترین بازی های 2024 نیز حضور خوبی داشته باشد.

2. Horror Stories: Harvest Hunt

 • توسعه دهنده : Villainous Games Studio
 • ناشر : Villainous Games Studio
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

بازی ترسناک دیگری که قصد معرفی آنرا داریم Horror Stories: Harvest Hunt بوده است. سبک تک‌نفره و بقاء مانند بازی که قابلیت تکرار بخش‌های بسیاری را داشته میتواند تنش‌های موجود در ژانرهای مختلف را ترکیب کند. درهر شب از بازی باید شکار را تجربه کنید. شکارچیانی که در مقابل شما هستند گاهی اوقات به حمله کننده تبدیل خواهند شد و این موضوع میتواند تپش قلب هرگیمری را به اوج خودش برساند. غریزه دشمنان و هدف‌های شما در طول بازی Horror Stories: Harvest Hunt با هوش مصنوعی ترکیب شده است که این موضوع سبب خواهد شد تا به آسانی نتوانید از سد آنها عبور کنید. برای دستیابی به رستگاری برای خود و جامعه‌تان باید به دنبال آمبروسیای گرانبها باشید که جمع‌آوری آنها کار آسانی نبوده است. ابزارهای تهاجمی و دفاعی خوبی در بازی وجود داشته است که بسته به شرایط فعلی‌تان در بازی میتوانید از آنها استفاده کنید. دلیل حضور این بازی در لیست بهترین های ترسناک 2024 بی‌شک واضح است پس آنرا دست کم نگیرید که پیشنهاد می‌شود باما در مقاله بهترین بازی های ps5 2024 نیز همراه باشید.

3. Luto

Luto

 • توسعه دهنده : Broken Bird Games
 • ناشر : Broken Bird Games, Selecta Play
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

بدترین قسمت جهنم شعله‌های آتش نیست بلکه ناامیدی است. لوتو یک تجربه جدید از بازی‌های ترسناک 2024 بوده که به صورت روانشناختی با سبک اول شخص توسعه یافته و بازگو کننده داستان فردی است که ناامید شده است. در بازی Luto شما شخصی خواهید بود که نمیتواند خانه خود را ترک کند. در جست‌وجوی راهی برای فرار باید مسیرهای مختلفی را طی کنید. هدف شما برای فرار از خانه ، دور شدن از خاطراتی بوده که مربوط به از دست دادن عزیزتان بوده است که بعد از مرگ او ، ترس و وحشت تمام وجود شمارا احاطه نموده و اجازه بلند شدن را به شما نمیدهد. با اضطراب و افسردگی بسیار باید به دنبال کاوشگری در خانه‌ای باشید که مسیرهای منتهی به بیرون بسیاری دارد ولی بسیاری از آنها با رمز و رازهای شیطانی مسدود شده‌اند. برای دستیابی به اسرار بازی و کشف چالش‌های جدید باید ترس خود را کنار بگذارید. وجود وحشت محیطی بازی میتواند برای اشخاصی که ادعا میکنند از ترس عاری هستند جالب باشد زیرا براساس گفته‌های سازنده ، با پایان این بازی به ترس فوبیا پیدا خواهید نمود. عرضه بازی برای ps4 سبب خواهد شد تا شاهد حضور آن در لیست بهترین بازی های ps4 2024 باشیم.

4. Killer Klowns from Outer Space: The Game

Killer Klowns from Outer Space: The Game

 • توسعه دهنده : Teravision Games, IllFonic
 • ناشر : IllFonic Publishing
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز

Killer Klowns from Outer Space: The Game فرصت تازه‌ای برای تهاجم به بیگانگان را به شما میدهد که باید به فکر برنامه‌ریزی باشید. جمع‌آوری انسان‌ها را به‌عنوان کلون‌های قاتل نمادین جمع‌آوری کنید که قرار است در یک مبارزه با تهدیدهای فرازمینی حضور پیدا کنید. برخلاف انتظارات و توضیحات ابتدایی باید بدانید که این بازی با خشونت‌های بسیاری که در بخش کشتارها داشته توانسته نام خود را در لیست ترسناک ترین بازی های 2024 جای دهد. سبک کلاسیک دهه 80 به شما اجازه برداشت الگویی جدید و دیوانه‌کننده را میدهد که میتوانید در یک تجربه نامتقارن ترسناک و چند نفره حضور پیدا کنید. طراحی دیدنی و دستیابی به تجهیزات مختلف سبب خواهد شد تا آنگونه که دوست دارید دشمنان را از بین ببرید. این بازی در سبک‌های مختلفی حضور داشته است که یکی از آنها ژانر ترسناک بوده است. پیشنهاد می‌شود بهترین بازی های نقش آفرینی 2024 را از دست ندهید.

5. Deathground

Deathground

 • توسعه دهنده : Jaw Drop Games
 • ناشر : Jaw Drop Games
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

Deathground عنوان یک بازی ترسناک بقاء به صورت انفرادی بوده گیمررا به نبردی ناامیدکننده برای بقاء سوق میدهد. اینبار سبک بازی قرار است با کمک هوش مصنوعی شمارا در برابر دایناسورهای مرگبار قرار دهد. داستان و سبک بازی Deathground از جایی آغاز میشود که باید با یک تیم 3 نفره به مبارزه با این هیولاهای عظیم‌الجثه بروید. ویژگی‌های کلیدی این بازی ترسناک : بقاء مبتنی برجوخه های تحت امر ، گیم پلی پرتعلیق و سرگرم کننده ، خطرات دائمی و نابودکننده ، کار تیمی و همکاری برای شکست دشمنان و بقاء بیشتر ، جو عمیق برای تجربه‌ای جدید بوده است. گیم‌پلی شدید و عمیق بازی Deathground میتواند شمارا با محیطی پویا و غنی‌شده همراه کند که با اهداف مختلف به صورت مخفی‌کاری باید به سراغ شکست دادن دشمنان باشید. گیمرها در طول بازی با طیف وسیعی از آیتم و سلاح‌های مفید همراه هستند که اگر از خطر اجتناب کنید معنای واقعی ترس را از دست خواهید داد. استفاده از هوش مصنوعی در ساختار دایناسورها سبب شده تا در بسیاری از مواقع با ترس ناگهانی مواجه شوید زیرا نمیدانید که درتیررس آنها هستید یا خیر. طراحی بازی با کمک آنریل انجین 5 انجام گرفته است که این موضوع سبب خواهد شد تا شاهد طراحی بسیار خوبی در بازی باشید. عناصر بکارگیری شده در بخش دشمنان که همان دایناسورها هستند میتواند شمارا با چالش و مشکلات متعددی مواجه کند که با هم‌فکری میتوانید از پس آنها بربیایید. نظرتان نسبت به حضور بازی در لیست ترسناک ترین بازی های 2024 چیست ؟ با این تفاسیر می‌توانید از بهترین بازی های xbox 2024 نیز دیدن کنید.

6. Alone in the Dark

Alone in the Dark

 • توسعه دهنده : Pieces Interactive
 • ناشر : THQ Nordic
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

Alone in the Dark با ترس روانی خود که با گوتیک جنوبی همراه است اینبار با تخیل مجدد از بازی کلاسیک توسعه یافته که بار دیگر شخصیت‌های Alone in the Dark را ملاقات خواهید نمود. در نقش ادوارد کارنبی یا امیلی هارتوود میتوانید ایفای نقش کنید و محیط‌های بسیاری که برایتان درنظر گرفته شده است را کاوش نمایید و با هیولاهای بسیاری مبارزه کنید. در طول مسیرهای منتهی به آزادی معماهای پیچیده بسیاری سدراهتان است که در یک حقیقت ناخوشایند باید Derceto Manor را کشف کنید. داستان بازی در اعماق جنوب در دهه 1920 جریان داشته و زمانی که عموی امیلی هارتوود ناپدید شد شما سر از جنوب در آوردید. او به همراه بازرس خصوصی‌اش یعنی ادوارد کارنبی سفر جدیدی را به درسیتو مانور آغاز میکند که مقصد آنها خانه‌ای برای بیماران روانی بود که یک هیولای بزرگ‌تر از ترس در انتظار آنها بود. هیولایی که سبب به‌وجود آمدن وحشت در قلمروهای مختلف شده است و حال در تقاطع واقعیت قصد دارد به شخصیت‌های جدیدی حمله کند. یک داستان رمز و رازدار مملو از جنون در انتظار شماست که تمام اعتقادات شما نسبت به بازی های ترسناک را به چالش خواهد کشید.

7. Tormented Souls 2

Tormented Souls 2

 • توسعه دهنده : Dual Effect
 • ناشر : PQube
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

Tormented Souls 2 در مورد کارولین واکر که از یک فیلم ترسناک بقاء الهام‌گیری شده بوده است. در طول بازی باید از سالن‌های صومعه‌ها و مکان‌های رازآلود بسیاری دیدن کنید و در حالی که ناامیدانه سعی دارید خواهر نفرین شده خود را نجات دهید باید آماده باشید که قرار است موجودات وحشتناک بسیاری به سراغ‌تان بیایند. موجوداتی که سبب نفرین شدن خواهر شما شده‌اند تصمیم دارند شمارا نیز به نابودی و تاریکی سوق دهد. برای مبارزه با این هیولاها یکسری سلاح‌های موقت برایتان درنظر گرفته شده است که با استفاده از آنها باید دشمنان خود را شکست دهید. پس از اتفاقات بیمارستان وایلدبرگر حال کارولین آرزوی یک زندگی عادی با خواهرش یعنی آنا را دارد. سرنوشت چیز دیگری برای آنها رقم زده است و همانطور که گفته شد اگر نتوانید از پس مشکلات و دشمنان بربیایید قربانی بعدی شما خواهید بود. استفاده از المان‌های ماورا طبیعی در طول بازی که برای خواهرتان رخ خواهد داد میتواند به او برای بهبودی کمک کند ولی شما باید از جان او حفاظت کنید تا این روند بهبودی تکمیل شود. طراحی مناسب و گیم‌پلی خوبی در بازی توسعه یافته که میتوانید برای زمان‌های طولانی سرگرم شوید.

8. The Lost Wild

The Lost Wild

 • توسعه دهنده : Great Ape Games
 • ناشر : Annapurna Interactive
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

The Lost Wild عنوان یک بازی غوطه‌ور و سینمایی با بهره‌گیری از دایناسورها بوده است که با احترام فراوان به ژانر ترسناک ، باشکوه‌ترین شبیه‌سازی از طبیعت ماقبل بشریت را به تصویر کشیده است. داستان و سبک بازی در مورد رویارویی شما با دایناسورها و حیوانات وحشی بسیاری بوده است که موجودات ضعیف مانند انسان‌ها در مرکز زنجیره غذایی حیوانات عظیم‌الجثه قرار دارند. کاوش کردن از اصلی ترین اهداف شما در بازی بوده که با هوشیاری کامل باید به سمت مسیرهایی که مدنظرتان است بروید. استفاده از سلاح‌های غیرکشنده در طول بازی The Lost Wild میتواند جان شما را نجات دهد زیرا اگر ضربه‌ای مهلک به حیوانات وارد شود شاهد عصبانیت شدید آنها خواهید بود پس باید با سلاح‌های خود آنها را بپرسانید. مکان‌های متروکه بسیاری در بازی وجود داشته که با کاوشگری میتوانید آنها را کشف کنید و اسراری که برایتان درنظر گرفته شده است را فاش کنید. طراحی دیدنی و صدای عالی میتواند شایستگی بازی برای تجربه‌ای به یاد ماندنی را برایتان به ارمغان بیاورد. مزایای بسیار بازی بیانگر آن بوده که این محصول در لیست بهترین بازی‌ های گرافیکی برای کامپیوتر حضور خواهد داشت.

9. ILL

ILL

 • توسعه دهنده : Team Clout inc
 • ناشر : Team Clout inc
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

سبک ترسناک اول شخص با روایتگری خطرناک قرار است نیمه تاریک بازی ILL را به تصویر بکشد. شهر کوچکی که پیش‌روی شما قرار گرفته با هدف کشف حقیقت ناراحت کننده به مکانی خطرناک تبدیل شده است که در سرتاسر شهر شاهد جنون‌های تشنه به خون خواهید بود. سیستم تکه‌تکه کردن دشمنان در کنار رفتارهای طبیعی پویانمایی شده و مکانیک سلاح‌های یچیده میتواند دنیا و سبک زیبایی را به تصویر بکشد. فارغ از موارد ذکر شده باید بدانید که دنیای تعاملی همه‌جانبه بازی و بقاء استراتژی مانند آن میتواند مکانیک‌های بسیار خوبی را در اختیار شما قرار دهد. وجود سبک بقاء و ترسناک سبب شده تا این بازی در لیست بهترین بازی های استراتژی 2024 نیز حضور داشته باشد. بازی ILL سفری تاریک و دلهره‌آور را آغاز میکند که پایان دادن به آن وظیفه اصلی شما خواهد بود زیرا شخصیت بازی با وحشتی که در وجودش نهفته قادر به ادامه نخواهد بود.

10. Bye Sweet Carole

Bye Sweet Carole

 • توسعه دهنده : Little Sewing Machine, Meangrip Studios
 • ناشر : Just For Games
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، نینتندو سوئیچ، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

شاید در نگاه اول احساس کنید که Bye Sweet Carole یک انیمیشن از شرکت‌هایی نظیر دیزنی باشد ولی باید بدانید که روند توسعه بازی براساس انیمیشین‌های مشابه الهام گرفته شده است. آمادگی خود برای پرش به دنیای کرولا با خرگوش‌های زیبا را دارید ؟ بله خرگوش‌هایی که از لحاظ ظاهری زیبا هستند ولی آلوده بودن آنها سبب ویرانی‌های بسیاری شده است. داستان بازی در اوایل دهه 1900 جریان داشته ، زمانی که لانا بنتون جوان و پرشور توسط آقای کین ترسناک که لقب کلاه پیر داشته است به دروغ وارد باغی اسرارآمیز میشود. وی حال باید با موجودات تهدیدآمیز و هیولاهای بسیار مقابله کند تا بتوانید از پس رمز و رازهایی که برایش درنظر گرفته شده است بربیاید. پورتال جدید و طراحی هنری بسیار خوبی که در بازی بکارگیری شده میتواند به شما فرصت تازه‌ای برای آشنا شدن با یکی از بهترین بازی های ترسناک 2024 را بدهد.

11. Paranormal Tales

Paranormal Tales

 • توسعه دهنده : Digital Cybercherries
 • ناشر : Digital Cybercherries
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

عنوان Paranormal Tales یک بازی ترسناک نسل جدید بوده که براساس فیلم‌های مشابه با بکارگیری موتور گرافیکی آنریل انجین 5 ساخته شده است. درهر داستان غم‌انگیزی که سبب ناپدید شدن افراد میشود باید حضور پیدا کنید اما اینبار زاویه دید شما از طریق دوربین‌هایی بوده که بدنه‌ها و یا تلفن‌های هوشمند متصل است. تجربه جدید و گیم‌پلی خوبی در انتظار شماست که با استفاده از این موارد قادر به تجربه جدیدی خواهید بود که قرار است معنای جدیدی از ترس و استرس را در وجود شما به ارمغان بیاورد. در تمامی لحظات بازی Paranormal Tales شاهد یک طراحی دیدنی و صدای عالی که با المان‌های صوتی همراه است مواجه خواهید بود. این موضوع میتواند خاطرات مخرب و دلهره‌آور بسیاری را برایتان به ثبت برساند پس در انتخاب بازی ترسناک دقت کافی را به‌خرج دهید.

12. The Retrieval

 • توسعه دهنده : Two Crow Studios
 • ناشر : Two Crow Studios
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

The Retrieval در مورد سفینه‌ی فضایی پرومتئوس بوده که پس از 200 سال گم شدن دوباره ظاهر شده است. تماس‌هایی که به سمت سفینه ارسال میشود هیچ سیگنالی را برگشت نمیدهد و همین موضوع عاملی بود با روسای فضایی ماموریت جدیدی برای این سفینه درنظر بگیرند. بازی The Retrieval معمای ترسناک در سبک علمی-تخیلی بوده که با کمک واقعیت مجازی ساخته شده و بی‌تردید در آینده‌ای دور شاهد آن خواهیم بود. سفینه علمی مسیرخود را گم نموده و در فضا رها شده است. این شمایید که در نقش یک مامور نخبه باید وارد سفینه شوید اما به محض وارد شدن متوجه وجود اثرات ناخوشایندی خواهید شد که حضور هیولاهای ناشناخته‌ای را تداعی میکند. پازل‌های دشوار بسیاری پیش‌روی شماست که برای رهایی و عبور از آنها باید ذهن خود را تقویت کنید. فرین دادن دشمنان و حل پازل‌ها به آسانی نیست زیرا از یک سیستم دشواری مراحل قدرتمند در گیم‌پلی بازی استفاده شده است. بهتر است نگاهی به لیست بهترین بازی‌های اکشن 2024 نیز داشته باشید.

13. Beneath

Beneath

 • توسعه دهنده : Camel 101
 • ناشر : Camel 101
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

بازی ترسناک دیگری که در لیست بهترین بازی های 2024 ترسناک حضور داشته Beneath بوده است. سبک ماجراجویی و ترسناک اول شخص میتواند قلب تپنده شمارا با سرعت بالاتری به شوق بیاورد که این موضوع به دلیل خوشحالی نیست بلکه ترس و استرسی بوده که به اعمال وجود شما نفوذ خواهد نمود. بازی در اعماق اقیانوس‌های مرموز جریان داشته است. شما در نقش نوح کوین که یک غواص کهنه‌کار و حرفه‌ای بوده که وی باید از تاریکی‌های اعماق اقیانوس‌ها اطلاعات جدیدی را بدست آورد تا بتواند از وضعیت روانی جدیدی که گرفتار آن شده رهایی یابد. کوین به‌خوبی میداند که تسلیم شدن در برابر این هیولا و افکار میتواند وضعیت روانی‌اش را در آستانه فروپاشی قرار دهد. بخش داستانی بازی با بکارگیری ویژگی و جذابیت‌های بالا در سطح خوبی قرار داشته که بدنیست بدانید Beneath از طراحی خوبی نیز برخوردار است که میتواند گزینه خوبی برای سرگرمی در لیست بهترین بازی های ترسناک 2024 باشد.

14. Level Zero

 • توسعه دهنده : DogHowl Games
 • ناشر : tinyBuild
 • پلتفرم‌ها : ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، مایکروسافت ویندوز

از مورد انتظارترین بازی‌های 2024 میتوان به LEVEL ZERO اشاره داشت. لول صفر یک محصول PVP ترسناک و نامتقارن با گیم‌پلی نوآورانه بوده که بی‌تردید میتواند جذابیت‌های بسیاری را برایتان به‌همراه داشته باشد. داستان بازی در مورد تیمی متشکل از 4 دانشمند برای فرار از سیستم‌های کنترل الکتریکی بوده که این قطعات در حال تعمیر بودند. در حالی که دو تیم دیگر که متشکل از 2 موجود مقابل بوده قصد دارد با توانایی‌هایی نظیر تله پاتیک و تاکتیک‌های کمین به شخصیت‌های تیم 4 نفره نفوذ کنند. این اشخاص در سایه‌ها پنهان میشوند که اگر در حین حمله نتوانید به آنها شلیک کنید قطعا روح شما به تسخیر آنها درخواهد آمد. داستان بازی در سال 2058 جریان داشته که گروهی از محققان New Horizons برای کسب اطلاعات بیشتر به سفری فضایی میروند. گوشه‌های پنهان کیهان درحال حاضر قرار است توسط این اشخاص بازرسی شود که قبل از ارسال اطلاعات عواقب فاجعه‌باری برایتان رخ میدهد.

15. Silent Hill F

Silent Hill F

 • توسعه دهنده : NeoBards Entertainment Limited
 • ناشر : KONAMI
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

کمپانی کونامی در زمینه ساخت بازی‌های غیر ورزشی نیز به‌خوبی عمل نموده است که این موضوع را از بازی در دست توسعه Silent Hill F میتوان درک کرد. این بازی ترسناک توسط استودیو مستقر در تایوان که نئوباردز انترتینمنت نام داشته در حال توسعه بوده و قرار است توسط کونامی منتشر شود. اطلاعات زیادی از این بازی سایلنت هیل در دسترس نیست زیرا کونامی به گفته خودش قصد دارد کاربران را شگفت زده کند. در همین اندازه بدانید که بازی میزبان یک رده‌بندی سنی 18+ بوده که خطرات و تهدیدات بسیاری در انتظار شما خواهد بود.

16. Little Nightmares III

Little Nightmares III

 • توسعه دهنده : Supermassive Games
 • ناشر : Bandai Namco Entertainment
 • پلتفرم‌ها : نینتندو سوئیچ، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز

فرنچایز بازی‌های Little Nightmares به دلیل دارا بودن سبک و سیاق دلهره‌آور در لیست‌های مرتبط بسیاری حضور داشته که قرار است در سال کاری آینده شاهد Little Nightmares III باشیم. محصول جدیدی از کمپانی نام آشنای بندی نامکو که میتواند دنیای خطرناک و دشواری را برایتان تداعی کند که به گفته سازندگان خطرات آن از یک جنگ نیز بیشتر خواهد بود. تهدید در دنیای سراسر توهم و هیولا انتظارتان را میکشد که اینبار دشمنان شما در سایه‌ها مختلفی شده‌اند. سبک جدید Little Nightmares III میتواند فرصت تازه‌ای برای رویارویی با یک بازی ترسناک باشد که باید بدانید سازنده این گیم اعلام نموده ترسناک ترین بازی که تا به امروز ساخته است همین مورد بوده که نباید از کنار آن ساده رد شد.

17. SILENT HILL 2 Remake

 • توسعه دهنده : Bloober Team SA
 • ناشر : KONAMI
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

داستان بازی SILENT HILL 2 Remake در مورد نامه‌ای بوده که جیمز از طرف همسر متوفی خود دریافت میکند. خاطراتی که با تلخی‌ و زخم‌های بسیار پشت سرگذاشته بود دوباره سرباز کرده و قرار است جیمز را به دنیای جدیدی سوق دهد تا شاید بار دیگر همسرش را ببیند. سایلنت هیل کنار دریاچه‌ای جریان خواهد داشت که در اوایل مراحل ابتدایی زنی کنار دریاچه دیده میشود. زنی که به همسر متوفی جیمز بسیار شبیه است. لبخند زدن زد و معرفی خود که اسمش ماریا است داستان را خطرناک‌تر میکند. استفاده از جلوه‌های بصری و طراحی دیدنی یکی از اصلی‌ترین عوامل حضور بازی در لیست بهترین بازی‌های ترسناک 2024 بوده است که سبک و اساس بازی به‌صورت روان‌شناختی و بقاء شکل گرفته است. بی‌تردید این بازی مجوز حضور در فهرست بهترین بازی های ترسناک جهان برای کامپیوتر را نیز دریافت خواهد نمود.

18. Post Trauma

Post Trauma

 • توسعه دهنده : RED SOUL GAMES
 • ناشر : Raw Fury
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

Post Trauma با بهره‌گیری از سری بازی‌های ترسناک کلاسیک دهه‌های گذشته اینبار آمده است تا تجربه جدیدی را برای سرگرمی ارائه دهد. رومن که یک راهبر قطار میانسال بوده خود را در یک واقعیت وحشتناک و پیچیده می‌بیند. ناشناخته‌های بسیاری در طول بازی وجود داشته که برای کاوشگری و یافتن اسرار باید سعی کنید وحشت‌هایی که از اعماق وجودتان برمیخیزد را کنترل کنید. محیط‌های بازی مملو از چالش‌های در کمین بوده که اگر بتوانید از آنها جان سالم بدر ببرید میتوانید حقایق بیشتری را کشف کنید. رومن برای بازگشت به محیط خانواده‌اش باید از پس این مشکلات و ترس‌ها بر بیاید. نظرتان نسبت به ترسناک ترین بازی جهان و گزینه‌های معرفی شده چیست ؟ باما همراه باشید.

19. Vampire: The Masquerade Bloodlines 2

Vampire The Masquerade Bloodlines 2

 • توسعه دهنده : Paradox Interactive
 • ناشر : Paradox Interactive
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 در میان سری بازی‌های ترسناک سال 2024 گزینه خوب و سرگرم کننده‌ای بوده که قرار است از سوی پارادوکس اینتراکتیو منتشر شود. داستان و سبک بازی با توطئه‌های بسیاری همراه بوده که در طول یکسری مراحل دشوار باید به دنبال راه‌حل‌های مناسبی برای رهایی از مشکلات باشید. داستان بازی در شهری جریان داشته که جرم و جنایت به‌طور کامل در آن موج می‌زند. روسای ظالم بسیاری برشهر شما حکومت می‌کنند و همین امر عامل نادیده گرفتن قوانین بسیاری شده است. طراحی چشم‌نواز و صدای عالی بازی Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 سبب بروز گیم‌پلی خوبی شده است که نباید از کنار آن ساده عبور نمود.

20. The Casting of Frank Stone بازی ترسناک 2024

The Casting of Frank Stone بازی ترسناک 2024

 • توسعه دهنده : Supermassive Games
 • ناشر : Behaviour Interactive Inc
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

ریخته گری فرانک استون محصولی شگرف و سراسر هیجان و البته استرس بوده است که باید در نقش فرانک استون ایفای نقش کنید. مسیر منتهی به پایان بازی میزبان مشکلات و چالش‌های عدیده‌ای بوده که می‌تواند شما را با وحشت‌های روانی مواجه کند. پایان دادن به مراحل بازی در شهری افسارگسیخته و روح‌طلب سبب خواهد شد تا از همان لحظات آغازین بازی با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم کنید. این بازی ترسناک 2024 در انحصار PC بوده که شرکت سازنده با درنظر گیری داستانی نوین با طراحی پویا قصد دارد محصول خود را به عنوان یکی از بهترین بازی‌های ترسناک سال 2024 معرفی کند. در حال حاضر بازی The Casting of Frank Stone در بخش داستانی با ویژگی‌های خوبی همراه بوده و قرار است در سال آینده منتشر شود.

21. Until Dawn Remastered

دانلود بازی Until Dawn Remastered برای کامپیوتر

 • توسعه دهنده : Supermassive Games
 • ناشر : Sony
 • پلتفرم‌ها :  پلی استیشن 5 و کامپیوتر

اگر از دوستداران بازی‌های ترسناک و بقا در سال ۲۰۲۴ هستید باید بدانید که بعد از تایید ریمستر شدن بازی آنتیل داون از سوی سونی گیمرهای بسیاری به دنبال انتشار این بازی هستند که باید بدانید مقصد این بازی پلی استیشن ۵ و کامپیوتر بوده است. این ریمستر قرار است میزبان حالت‌های بسیاری باشد که این موضوع سبب پیدایش مراحل و حالت‌های جدیدی در بازی خواهد شد. علاوه بر این موضوع حالت ریمستر بازی می‌تواند به تقویت خط داستانی بازی نیز کمک نماید که ناشر بازی یعنی سونی در این زمینه اعلام نموده که تصمیم دارد به سراغ به کارگیری بخش‌های جذابی برای این بازی ترسناک برود. ماهیت اصلی بازی روی ژانر ترسناک به حالت بقا متمرکز بوده که در این زمینه با تکیه بر مهارت‌های خود باید به دنبال نجات دادن شخصیت اصلی داستان از تکاپوی ترسناکی که برایش ترسیم شده است باشید.

22. Outlast

Outlast

 • توسعه دهنده : Red Barrels
 • ناشر : Red Barrels
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

Outlast یک بازی ویدیویی ترسناک است که توسط استودیوی Red Barrels توسعه یافته منتشر شد. داستان این بازی در مرکز تحقیقاتی ناپدید شده به نام Mount Massive Asylum واقع در برابر کوه است. شما در نقش یک خبرنگار به نام Miles Upshur به این مرکز تحقیقاتی می‌رود تا رازهای مخفی و تاریک آن را فاش کند. در این بازی هیچگونه سلاحی برای دفاع کردن وجود ندارد و تنها راه شما برای نجات فرار از دست هیولاها و موجودات بازی می‌باشد، خود را آماده کرده تا به جستجوی مکان‌ها و موجودات ترسناک بپردازید. این بازی به خوبی محیط‌های مختلف و ترسناکی را رقم زده و تجربه‌ی واقعی ترس را به بازیکنان ارائه می‌دهد. اگر دنبال بهترین بازی های ترسناک 2024 می گردید Outlast می‌تواند یک انتخاب عالی برای شما باشد.

23. بازی Slender: The Arrival

Slender: The Arrival

 • توسعه دهنده : Blue Isle Studios
 • ناشر : Blue Isle Studios
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

Slender: The Arrival یکی از بهترین بازی‌های ترسناک بوده که توسط استودیوی کانادایی Blue Isle Studios توسعه و توسط اورانجی منتشر شده است. این بازی ادامه‌ای برای بازی معروف “Slender: The Eight Pages” می‌باشد و در آن شما وارد یک دنیای ترسناک و مرموز می‌شوید که پر از مخاطرات و تهدیدهای ناشناخته است. داستان “Slender: The Arrival” مربوط به یک دختر به نام لارا است که برای پیدا کردن دوست صمیمی خود به نام کیتلین به جستجوی او می‌رود. او به سراغ اسلندرمن، یک شخصیت ترسناک بی‌صورت و قد بلند و لاغر که افراد را بدون اثری از برگشت به خانه می‌برد، می‌رسد. بازیکنان در طول بازی باید از دست اسلندرمن فرار کنند، گرافیک بسیار تاریک و مهیب، موسیقی و صداهای ترسناک، و حماسه‌های مرموز همراه با تاثیر گذاری “Slender: The Arrival” بر تحریک چشم‌اندازی ترسناک و تک‌درخشان را تداعی می‌کند. اگر به بازی‌های ترسناک و معمایی علاقه‌مند هستید، این بازی ممکن است یک تجربه حماسی و ترسناک برای شما فراهم کند.

24. بازی The Conjuring House

The Conjuring House

 • توسعه دهنده : RYM GAMES
 • ناشر : RYM GAMES
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

The Conjuring House یک بازی ترسناک و اکشن-ماجراجویی است که توسط RYM GAMES ساخته شده و منتشر شده است. داستان بازی در محیط یک خانه خالی و ترسناک به نام Atkinson Mansion اتفاق می‌افتد. شما در نقش پلیسی به نام Thomas از آژانس American Police Department وارد این خانه می‌شوید تا به دنبال یک معمای مربوط به ناپدید شدن دانشجویانی که در آنجا بوده‌اند بپردازید. هنگامی که شما وارد خانه می‌شوید، با موجودات ماوراء الطبیعه و رویدادهای خونین و ترسناک روبرو می‌شوید. شما باید به رازهای مخفی این خانه پی ببرید، معماهایی را حل کنید و با موجودات ترسناک در خانه روبرو شوید تا از آنجا زنده بیرون بیایید. The Conjuring House با برخی از انتقادات در مورد گرافیک و کنترل‌های بازی مواجه شده است، اما برخی از بازیکنان آن را به عنوان یک بازی ترسناک جذاب ارزیابی کرده‌اند. اگر علاقه‌مند به بازی‌های ترسناک و معمایی هستید، ممکن است این بازی برای شما جالب باشد.

سخن پایانی

همان‌طور که شاهد بودید در طول لیست بهترین بازی های ترسناک 2024 به گزینه‌هایی اشاره شد که شاید توان ایستادن در صدر بهترین بازی‌های ترسناک جهان را داشته باشند. سال 2024 بی‌شک سال خوبی برای دوست داران بازی به‌ویژه سبک ترسناک بوده است که در این زمینه به 21 مورد از بهترین بازی های ترسناک 2024 اشاره نمودیم. نظر شما نسبت به بازی‌های معرفی شده چیست ؟ باما همراه باشید.

‫4.7/5 ‏‫(6 نظر)‬
 • دیدگاه‌ها

  2 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

 • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
 • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر