بهترین بازی های جهان باز 2024

مگ جدید
بهترین بازی های جهان باز 2024

بهترین بازی های جهان باز 2024

جهت رویارویی با بهترین بازی های جهان باز 2024 آماده باشید که قرار است لیست خوبی از بازی های برتر جهان باز در 2024 را برایتان معرفی نماییم.

سبک اپن ورد یا همان جهان باز که به جهان آزاد نیز معروف است از محبوب‌ترین ژانرهای موجود در صنعت بازی‌های ویدیویی بوده که برای شروع به گزینه‌های خوبی اشاره نمودیم. ماهیت درگیر کننده و چند جانبه جهان باز میتواند سرگرمی را برای مدت زمان طولانی ارائه دهد که اگر به دنبال بازی‌های برتر جهان باز در سال 2024 هستید میتوانید در ادامه لیست باما همراه باشید. لیست مورد انتظارترین بازی های جهان باز ۲۰۲۴ میتواند فرصت خوبی برای آشنایی با بازی‌های برتر این سبک باشد.

 

بهترین بازی جهان باز 2024 open world

سال 2024 میزبان بازی‌های خوبی در سبک جهان باز بوده که اگر از دوست داران این سبک هستید میتوانید باما همراه باشید که به بهترین بازی های جهان باز 2024 اشاره نموده‌ایم. جهت معرفی مورد انتظارترین بازی های جهان باز ۲۰۲۴ آماده هستید؟ باما همراه باشید و بهترین بازی های 2024 را از دست ندهید.

1. Grand Theft Auto VI (اگر منتشر شود)

بهترین بازی های جهان باز 2024 Grand Theft Auto VI

 • شرکت سازنده : Rockstar و Take-Two
 • ناشر بازی : Rockstar
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

جی تی‌ای 6 غول تایید شده دنیای جهان باز بوده که به تنهایی می‌تواند پرچمداری این صنعت و سبک را بدست بگیرد. در حالی که از لحاظ فنی درست نیست نام GTA 6 را در لیست به دلیل مشخص نبودن تاریخ انتشار قرار دهیم ولی گیمرها با دیدن نام این بازی خون در رگ‌هایشان تشدید می‌شود. Rockstar Games یک پادشاه بلامنازع در ساخت بازی‌های ویدیویی به ویژه جهان باز بوده است که جدیدترین محصول این کمپانی جی تی‌ای 6 بوده است. در نقد و بررسی GTA 6 به نکات خوبی از بازی اشاره شد اما موضوعی که باید بدانید ورودی‌های جدید برای بازی بوده است. با پایان نسخه 5 از بازی جی تی‌ای شاهد محبوبیت جهانی آن بودیم اما خبر مهمی که سال‌ها بعد منتشر شد آغاز به کار کردن راک استار برای ساخت Grand Theft Auto VI بعد از اتمام GTA 5 بود. این موضوع که چندین سال بعد مشخص شد گیمرهای بسیاری را خوشحال نمود. امروزه اخبار و اطلاعات و شایعات بسیاری از بازی در دنیای مجازی دست به دست می‌شود که اگر تصمیم دارید با آنها آشنا شوید می‌توانید باما همراه باشید. اخیرا منبع داخلی از راک استار اطلاعاتی را منتشر نموده که محتویات آن نشان می‌دهد بازی قرار است برای سال 2025 منتشر شود. عرضه دیرتر بازی برای PC در هاله‌ای از ابهام بوده زیرا هنوز به طور کامل مشخص نیست که بازی برای کامپیوتر منتشر شود یا خیر. ولی اطلاعات مهمی از حضور بازی در پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری اکس و اس دیده می‌شود.

2. Star Wars Outlaws

بهترین بازی های جهان باز 2024 Star Wars Outlaws

 • شرکت سازنده : Massive Entertainment
 • ناشر بازی : Ubisoft
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز

Star Wars Outlaws در کهکشان‌های دور جریان داشته است. مکانی برای مبارزه با قانون شکنان برای شما تدارک دیده شده که در نقش یک مبارز در جنگ ستارگان اینبار باید به سمت ماموریت‌های دشواری بروید. این فرنچایز محبوب که اثر یوبی سافت بوده جدای از گیم پلی خوبش می‌تواند در طول سفرهای کهکشانی شمارا با یکی از بهترین بازی‌های جهان باز 2024 مواجه کند. در بازی Star Wars Outlaws اینبار باید نقش آدم بدجنس را ایفا کنید که برای بدست آوردن خواسته هایش حاضر به مبارزه با نیروهای بسیاری بوده است. قوانین و رویدادهای کهکشان نسبت به زمین متفاوت بوده و همین امر سبب خواهد شد تا شاهد ساختار شکنی‌های بسیاری باشید که تا به امروز نمونه آنها کمتر دیده شده است. از دیگر مزایای برجسته بازی جهان باز Star Wars Outlaws می‌توان به گیم پلی پویا و طراحی هنری آن اشاره داشت. استودیو Massive Entertainment برای ساخت و عرضه بازی زمان زیادی را سپری نموده و در ابتدا قرار بود که بازی برای سال 2023 منتشر شود که این موضوع از سوی Ubisoft کنسل و به سال 2024 موکول شد.

3. Death Stranding 2

بهترین بازی های جهان باز 2024 Death Stranding 2

 • شرکت سازنده : Guerrilla Games و Kojima Purodakushon
 • ناشر بازی : Sony Interactive Entertainment
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵

موفقیت‌های بسیار نسخه اول سبب شد تا هیدئو کوجیما به تنهایی بتواند داستان و روایات Death Stranding 2 را توسعه دهد و حال قرار است کارگردانی این نسخه را نیز بدست بگیرد. همگی در انتظار انتشار اطلاعات بیشتر از چگونگی بازی هستیم که این موضوع متاسفانه تا به امروز مشخص نشده است. پیش‌بینی اینکه هیدئو با دنباله جدید آیا می‌تواند به محبوبیت قبلی دست پیدا کند یا خیر بسیار دشوار بوده است. اما موضوعی که می‌توان به آن تکیه نمود دنیای وسیع و جهان باز بازی بوده که قرار است با کاراکتر و شخصیت‌های بیشتری همراه باشد. بازی Death Stranding 2 بی‌شک از بهترین بازی‌های جهان باز سال 2024 خواهد بود.

4. Marvel’s Wolverine

بهترین بازی های جهان باز 2024 Marvel’s Wolverine

 • شرکت سازنده : Insomniac Games
 • ناشر بازی : Sony Interactive Entertainment
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵

Marvel’s Wolverine محصول جدیدی از سوی استودیو نام آشنای Insomniac Games بوده که ثابت کرده قادر به ساخت عناوینی عالی در دنیایی گسترده است. چگونگی بکارگیری کاراکترها در خط داستانی از اصلی‌ترین مهارت‌های این استودیو بوده که بدنیست بدانید این محصول از دنیای مارول که میزبان اطلاعات کمی بوده قرار است در سال آینده منتشر شود. داستان بازی مرتبط با زندگی ولورین بوده که قرار است در ماجراجویی‌های بسیار در جهانی آزاد به دنبال پایان دادن به ماموریت‌هایی باشید که در قالب یک بازی جهان باز برایتان درنظر گرفته شده است.

5. Hyper Light Breaker

بهترین بازی های جهان باز 2024 Hyper Light Breaker

 • شرکت سازنده : Heart Machine
 • ناشر بازی : Gearbox Publishing
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

Hyper Light Breaker نسبت به بهترین بازی جهان باز کمی متفاوت بوده است. تجربه ماجراجویی 3 بعدی جدیدی برای شما در این بازی وجود داشته که باید به کاوشگری جهان‌های مختلف بپردازید. مکان‌های ایده آل و پر رمز و راز بسیاری برای شما درنظر گرفته شده است که تنوع بالای دنیاها می‌تواند دشمنان مختلفی را پیش روی شما قرار دهد. برای رشد باید مبارزه کنید و مهارت‌های خود را در طول بازی ارتقاء دهید. گزینه‌های زیادی برای مبارزه با هیولاهای شرور بازی وجود داشته که با خلاقیت خود می‌توانید به زندگی نکبت بار آنها پایان دهید. در لیست بهترین بازی‌ های جهان باز 2024 Hyper Light Breaker گزینه جذاب بوده که از تلفیق گیم‌های مختلف توسعه یافته است. طراحی دیدنی و صداگذاری عالی می‌تواند شما را در برابر ویژگی‌های بسیاری قرار دهد. در ادامه لیست باما همراه باشید که به معرفی بازی‌های بیشتری پرداخته‌ایم.

6. Rise of the Ronin

بهترین بازی های جهان باز 2024 Rise of the Ronin

 • شرکت سازنده : Team Ninja
 • ناشر بازی : Sony Interactive Entertainment
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵

بازی بعدی که در لیست بهترین بازی‌ های جهان باز 2024 حضور داشته محصول استودیو Team Ninja بوده که Rise of the Ronin نام داشته است. بازی در رونین ژاپن و در قرن 19 جریان داشته است که در طول این دوره زمانی، ژاپن یکسری چالش‌های دشوار را پشت سر می‌گذارد. در طول این مشکلات جنگ‌های داخلی، بیماری‌ها، درگیری‌ها برسر منافع غربی‌ها و… مواردی بودند که برسر ژاپن مانند ویرانه‌ای آوار شدند. تا به اینجای داستان می‌توان گفت که قرار است با یک سبک قدیمی و مخروبه سروکار داشته باشید. گیم پلی بازی با روایت گری‌های بسیاری همراه بوده که این موضوع می‌تواند شما را با گیم پلی خوبی برای سرگرمی مواجه کند. باید گفت که بازی Rise of the Ronin با تلفیق سبک اکشن و هیجان انگیز خود می‌تواند سبب بروز موارد بسیاری در طول بازی شود. استفاده از تفنگ‌ها برای مبارزه با دشمنان می‌تواند یک راهکار درست برای نابودی دشمن باشد زیرا از این طریق است که می‌توانید به آنها صدمه بزنید. این محصول از بهترین بازی های ps5 2024 بوده است.

7. Gothic 1 Remake

بهترین بازی های جهان باز 2024 Gothic 1 Remake

 • شرکت سازنده : Alkimia Interactive
 • ناشر بازی : THQ Nordic
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

بازی Gothic 1 Remake یک ماجراجویی 20 سال پیش را در فضایی کاملا جدید بوده که با سبک جهان باز و جذاب خود می‌تواند شما را برای دقایق طولانی سرگرم کند. شما در داستان بازی باید وارد قلمرویی شوید که در آن یک اتفاق ناگوار رخ داده است. جادویی که منجر شد کنترل معدن ارزشمند یک پادشاهی به گروهی از زندانیان افتاده شود. همه چیز در بازی جهان باز Gothic 1 Remake متشنج است و شما باید به تمام هرج و مرج‌های بوجود آمده رسیدگی کنید. سرنوشت کل قلمرو به شما واگذار شده است که باید بدانید این ریمیک نه تنها از لحاظ بصری بلکه از زوایای مختلفی مورد بهینه‌سازی قرار گرفته است. طراحی دیدنی و داستان تقویت شده و حضور مشکلات و چالش‌های نوین از اصلی‌ترین مزایای این بازی جهان باز بوده است که می‌تواند گزینه خوبی برای سرگرمی در دراز مدت باشد.

8. Ark 2

بهترین بازی های جهان باز 2024 Ark 2

 • شرکت سازنده : Studio Wildcard و Grove Street Games
 • ناشر بازی : Studio Wildcard
 • پلتفرم‌ها : اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز

حضور شخصیت‌های محبوب دنیای سینما در بازی‌های ویدیویی رفته رفته در حال رواج بوده است. وین دیزل شخصیت اصلی بازی آرک 2 بوده که قرار است در دنیایی آزاد به دنبال ماموریت‌های آنلاین بسیاری باشید. تلفیق سبک جهان باز و آنلاین می‌تواند گیم پلی بسیار خوبی را برای سرگرمی در اختیار شما قرار دهد که می‌توان گفت بی‌تردید بازی ARK 2 نسل جدیدی از سری‌های ARK بوده است که با بازنگری و طراحی نوین قرار است عرضه کند. داستان و سبک این بازی جهان باز در خصوص مدیریت دایناسور‌های عظیم الجثه بوده که با قدرت آنها می‌توانید در برابر دیگر هیولاهای بازی ایستادگی کنید. برای ایجاد تعادل در بازی، برخی دایناسورها ضعیف و برخی قدرتمند هستند که در این زمینه می‌توانید از سلاح‌های خوبی که در بازی وجود داشته استفاده کنید. تجهیز نمودن دایناسور شخصی می‌تواند هزینه‌های بسیاری را برایتان به همراه داشته باشد. داستان بازی ARK 2 در دنیای سانتیاگو جریان داشته که شخصیت اصلی برای محافظت از دخترش میکا باید در برابر چالش‌های بسیاری ایستادگی کند. طراحی دیدنی و گرافیکی در کنار صدای عالی میتواند سبب نمایان شدن گیم پلی خوبی برای سرگرمی شود. بازی آرک 2 از بهترین بازی های xbox 2024 است.

9. Nightingale

بهترین بازی های جهان باز 2024 Nightingale

 • شرکت سازنده : Inflexion Games و Inflexion Games Inc
 • ناشر بازی : Inflexion Games و Inflexion Games Inc
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

با سرچ کلمه Nightingale در گوگل شاهد تصاویر بلبل خواهید بود اما نکته‌ای که نباید فراموش کنید عدم وجود رحم و مروت در این بازی بوده است. گیم پلی بازی گیمر را تشویق می‌کند تا راه خود را برای آزادی در پیش بگیرد و در قلمروهای بی‌پایان بسیاری به سوی آزادی حرکت کند. جهان آزاد بازی شما را در نقش یک RealmWalker قرار می‌دهد. پس از دور شدن از خانه ممکن است با مکان‌های افسانه‌ای بسیاری رو به رو شوید که قدرت‌گیری از آنها می‌تواند به شما در ادامه دادن مسیر منتهی به آزاد‌سازی قلمروهای بشریت کمک کند. در طول خط داستانی بازی با سرزمین‌های بسیاری مواجه خواهید شد که بسیاری از آنها با موجودات قدرتمند تسخیر شده‌اند. با ساخت سلاح می‌توانید در برابر این نیروها ایستادگی کنید. بدنیست بدانید بازی Nightingale از حالت Co-op پشتیبانی می‌کند که در قالب یک گروه می‌توانید به دشمنان حمله کنید. این بازی ویدیویی از بهترین‌های جهان باز در 2024 بوده است.

10. Where Winds Meet

بهترین بازی های جهان باز 2024 Where Winds Meet

 • شرکت سازنده : Everstone Studio
 • ناشر بازی : Everstone Studio و NetEase
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

اگر به دنبال یک بازی با داستان هنرهای رزمی هستید بازی Where Winds Meet یک القا‌کننده عالی در این زمینه بوده که سبک قدیمی را با سیستم‌های نوین تلفیق می‌کند. بازی در روز‌های پایانی Ten Kingdoms در چین جریان داشته است و شما به عنوان یک شمشیرزن تنها انتخاب‌های بسیاری برای ادامه زندگی خواهید داشت. سرزمین‌های اطراف شما در هرج و مرج بسیاری فرو رفته است و این موضوع سبب بروز جنگ‌های بسیاری شده است. با تصمیم‌گیری درست در بازی Where Winds Meet می‌توانید مشخص کنید که اولین هدف شما کدام قلمرو بوده است. مبارزه در برابر دشمنان و انسان‌های ماوراء طبیعی می‌تواند عناصر دشوار بسیاری را پیش رویتان قرار دهد. باید بدانید که این بازی در لیست بهترین بازی‌ های جهان باز 2024 یک نمونه عالی بوده که می‌تواند شما را برای مدت زمان طولانی سرگرم و چالش‌های خوبی را در اختیارتان قرار دهد.

11. Critter Cove

دانلود بازی Critter Cove برای کامپیوتر

 • شرکت سازنده : Gentleman Rat Studios
 • ناشر بازی : tinyBuild
 • پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

دنیایی زیبا و کاملا دوست داشتنی برای شما در این محصول به‌کارگیری شده که بدنیست بدانید با کاوشگری‌های خود قادر به تجربه جدیدی از بازی خواهید بود. این بازی در سبک جهان‌باز و شبیه‌سازی قرار داشته که این موضوع می‌تواند شما را در برابر اقدامات کشاورزی بسیاری قرار دهد. با جمع آوری منابع قادر به سفارشی سازی قلمرو خود خواهید بود که در کنار این مبحث می‌توانید ساختمان و اقلام خود را ارتقاء دهید. طراحی بسیار خوبی در این بازی به‌کارگیری شده که این موضوع روی سرگرمی‌های بیشتر بازی نقش مهمی خواهد داشت. این بازی را می‌توان در دو لیست بهترین بازی های جهان باز 2024 و گرافیکی ترین بازی های کامپیوتری جای داد.

12. The Quinfall

The Quinfall

 • شرکت سازنده : Vawraek Technology
 • ناشر بازی : Vawraek Technology
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز

بازی xbox 2024 یعنی The Quinfall یک محصول آنلاین در سبک بازی‌های PVP و PvE بوده که درآن شاهد رقابت‌های سهمگین بسیاری با هیولاهای قدرتمند خواهید بود. این بازی جذاب امکان ارائه یک گیم‌پلی پویا را داشته است که از این طریق می‌توانید با مزیت‌های ارزشمند بسیاری سروکار داشته باشید. طراحی دیدنی و چشمنواز بازی این فرصت را به شما‌ می‌دهد تا دربرابر رویدادهای بسیاری قرار بگیرید و از این طریق به سرگرمی‌های طولانی مدت دسترسی پیدا کنید. سیستم مبارزه‌ای بازی از جزئیات بسیار خوبی برخوردار است که این موضوع می‌تواند سختی‌های بسیاری را برای شما به ارمغان بیاورد.

13. Dune: Awakening

Dune: Awakening

 • شرکت سازنده :Funcom
 • ناشر بازی : Funcom
 • پلتفرم‌ها : مایکروسافت ویندوز، پلستیشن 5و4 ، ایکس باکس وان،سری ایکس و اس

بازی Dune: Awakening یک بازی MMO بقای جهان-باز است که توسط شرکت Funcom توسعه داده شده است. این بازی در سیاره خطرناک و پرتلاطم آراکیس جریان دارد، جایی که بازیکنان باید از مرحله بقا به‌سطح تسلط برسند. بازی ترکیبی از خلاقیت و سختی بازی‌های سندباکس بقا با تعاملات اجتماعی یک بازی چندنفره و گسترده را ارائه می‌دهد تا تجربه‌ای منحصربه‌فرد و بلندپروازانه از یک MMO جهان-باز بقا را خلق کند​​​​. بد نیست قبل از شروع این بازی فیلم‌های ِDune را که بازی در جهان آن‌ها روایت می‌شود و این روز‌ها بسیار سر و صدا کرده مشاهده کنید.

در Dune: Awakening، بازیکنان می‌توانند هویت خود را بسازند و از طریق سیستم پیشرفته‌ای از ایجاد شخصیت و مهارت‌ها، از جمله آموزش‌هایی از طرف متخصصان مانند مِنتات‌ها و بِنه گِسِریت، قدرت خود را بنا نهند. همچنین، امکان اعلام وفاداری‌های خود از طریق لباس‌ها و شهرت بدست آوردن از طریق کارهایی که انجام می‌دهند، وجود دارد​​.

بازی به‌بازیکنان اجازه می‌دهد تا سیاره آراکیس را با جزئیات بی‌نظیری کشف کنند، از دشت‌های شنی بی‌پایان گرفته تا آزمایشگاه‌های زیست‌شناسی زیرزمینی قدیمی و روستاهای پرجنب‌وجوش. همچنین، جهان بازی به‌طور مداوم تغییر می‌کند، با طوفان‌های کوریولیس که منظره را تغییر داده و منابع جدیدی را آشکار می‌سازند​​.

سخن پایانی

معرفی گزینه‌های موجود در لیست بهترین بازی های جهان باز 2024 به پایان رسید و همان‌طور که شاهد بودید به بازی‌های خوبی اشاره شد. حال شما عزیزان میتوانید نظر خود نسبت به بازی‌های لیست را بیان کنید و اگر بازی خوبی را می‌شناسید که معرفی نشده آنرا برایمان به اشتراک بگذارید.

‫4.1/5 ‏‫(8 نظر)‬
 • دیدگاه‌ها

  0 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

 • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
 • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر
اکانت بازار