کانال یوتیوب پارسی دانلود

کانال یوتیوب پارسی دانلود

 • مزایای پیوستن به کانال یوتیوب:
 • – مشاهده گیم پلی بازی های روز
 • – آموزش تصویری نصب بازی ها
 • – بررسی ویدیوهای مطرح و بازی های ویدیویی

دانلود بازی The Elder Scrolls 6 برای کامپیوتر

دانلود بازی The Elder Scrolls 6 برای کامپیوتر

دانلود بازی The Elder Scrolls 6 برای PC – بازی الدر اسکورولز 6 نسل جدیدی از بازی های نقش آفرینی The Elder خواهد بود که اطلاعات بسیار خوبی اعم از : بررسی ، تاریخ انتشار ، گیم پلی و طراحی در اختیار شما قرار گرفته است که میتوانید به صورت رایگان به آن دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است بدانید این بازی محصول شرکت محبوب Bethesda Game Studios بوده که قرار است در ماه های آینده عرضه شود. برای دانلود بازی The Elder Scrolls VI پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

دانلود بازی The Elder Scrolls 6 برای کامپیوتر

دانلود بازی The Elder Scrolls VI

اگر بدنبال اطلاعات جدید از درباره بازی Elder Scrolls 6 هستید باما همراه باشید که قرار است اطلاعات خوبی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. در سال 2018 در مراسم خبری E3 اطلاعات و البته بهتر است بگوییم شواهد جدیدی بدست آمد که قرار است بازی الدر اسکورولز 6 ساخته شود. شرکت بتصدا بدلیل قوانینی که در انتشار بازی های خود دارد معمولا تا زمان عرضه رسمی از بازی های خود اطلاعات زیادی عرضه نمیکند که در این باره باید تا سال 2023 منتظر بود و دید که قرار است چه ویژگی هایی در این نسخه از بازی قرار بگیرد.

 

مشخصات کلی بازی
نام :الدر اسکورولز 6
شرکت سازنده :Bethesda Game Studios
ناشر :Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار :2023
سبک :نقش آفرینی
رده بندی سنی :16 سال به بالا
امتیاز :90 از 100
بازی پیشنهادی : دانلود بازی Redfall برای PC

 

مطمئنن بعد از عرضه بازی میتوانید به نسخه فشرده بازی The Elder Scrolls VI دسترسی پیدا کنید که پارسی دانلود همیشه بازی های محبوب این چنینی را در اسرع وقت در اختیار کاربران قرار میدهد که در این زمینه دانلود بازی The Elder Scrolls VI را با ترافیک نیم بهاء میتوانید دریافت کنید. لازم به ذکر است بدانید که در این زمینه بخش های تکمیلی مربوط به بازی اعم از بررسی و تاریخ انتشار مورد بررسی قرار گرفته است که پیشنهاد میشود در ادامه مقاله مربوط به دانلود بازی The Elder Scrolls VI باما همراه باشید.

با توجه به اینکه معرفی بازی The Elder Scrolls VI در سال 2018 انجام گرفت در این میان اطلاعات اندکی از بازی برای طرفداران Elder Scrolls عرضه شد. داستان و اخبار مربوط به ساخت بازی از تریلر عرضه شده در سال 2018 آغاز شد که در آن که مدت زمان زیادی هم نداشت به موارد اندکی از بازی اشاره شد که این مورد سبب شد تا گیمرهای بسیاری برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی دست بکار شوند. در تریلر بازی The Elder Scrolls 6 اطلاعات مهم ولی اندکی دز موقعیت مکانی بازی داده شد که در همان سال مدیران سازنده بازی به این جمله اتکا نمودند که هنوز روی تنظیمات بازی دچار مشکل هستیم. این پاسخ سبب شد تا خیال کاربران از انتشار برای برای یکی دو سال آینده راحت شود که چنین هم بوده است.

 

دانلود بازی The Elder Scrolls 6 برای کامپیوتر

 

براساس اخبار جدیدی که رویداد اخیر ایکس باکس عرضه شد بازی استارفیلد قبل از الدر اسکورولز 6 عرضه میشود که در این میان شرکت بتسدا فرصت بسیاری برای بازبینی این بازی نخواهد داشت اما طبق گفته های فیل اسپنسر که در این باره عرضه شده است نوید یک بازی بی نقص به کاربران داده شده که در این باره میتوانید با بهترین بازی 2023 همراه باشید که این مورد بیشتر به یک وعده شبیه است تا قول.

تاریخ عرضه بازی The Elder Scrolls VI همانطور که در سایت pcgamer به آن اشاره شده است در سال 2023 زمانبندی شده که در این میان بعید است شرکت Bethesda اطلاعات جدیدی از بازی عرضه کند. اما به محض دریافت هرگونه اطلاعات از این بازی میتوانید در این مطلب به آن دسترسی داشته باشید.

لازم به ذکر است بدانید که زمان انتشار بازی The Elder Scrolls 6 ممکن است به تعویق بیوفتد زیرا بازی قبل از الدر اسکورولز 6 که استارفیلد نام دارد از گیم پلی بسیار وسیعی برخوردار بوده که اگر با مشکلی رو به رو شود قطعا روند ساخت بازی های بعدی نیز با مشکل زمان مواجه خواهد شد که اطلاعات این چنینی متقابلا به حضورتان خواهد رسید.

تاریخچه ساخت بازی الدر اسکورولز 6 :

تاد هاوارد با اعلام اینکه بازی Elder Scrolls 6 در E3 2018 معرفی شد بسیاری از گیمرهارا از برکت این بازی برکنار نمود زیرا زمان دقیق عرضه بازی مشخص نشد که در این زمینه اشخاص بسیاری بدنبال کسب اطلاعات بیشتر در این باره بوده اند که با شکست مواجه شدند.

 • در رویداد E3 2019 طبق گزارشی که IGN با شرکت سازنده بازی داشت فقط به یک جمله اتکا نمود که گیمرها باید بسیار صبور باشند.
 • در رویداد E3 2020 به گفته بیت هاینز اگر اکنون اطلاعاتی از این بازی به شما بدهم قطعا اشتباه خواهد بود زیرا جزئیات بسیاری در دست طراحی باقی مانده است.
 • در رویداد E3 2021 تاد هاوارد با مصاحبه جدید خبر اینکه هنوز بازی در مرحله طراحی است را به گیمر ها منتقل نمود.
 • در رویداد E3 2022 بالاخره به صبوری گیمرها پایان داده شد و در رویداد اخیر زمان عرضه بازی که سال 2023 است مشخص شد که البته بطور دقیق زمان انتشار بازی را نیز هنوز نگفته اند.

نظر شما در مورد Bethesda در این زمینه چیست ؟ آیا بهتر نبود که از ابتدا اطلاعات ساخت بازی و یا حداقل گیم پلی بازی در اختیار گیمرها قرار میگرفت ؟ با این اوصاف شرکت Bethesda قصد دارد ابتدا بازی استارفیلد را به اتمام برساند و سپس بدنبال اتمام پروژه سنگین بازی The Elder Scrolls VI باشد.

دانلود بازی The Elder Scrolls 6 برای کامپیوتر

بررسی بازی های الدر اسکورولز 6

به لطف وجود سیستم The Elder Scrolls Online، دامنه قلمرو ناشناخته در Tamriel در حال کاهش است که این مورد شاید یک نقطه ضعف به نظر بیاید اما باید بدانید که در این شرایط سطح بازی به طرز قابل قبولی افزایش خواهد یافت. این امر می تواند TES6 را وادار کند که جسورانه جهت خود را به خارج از کشور مشخص کند که مانند قاره اسرارآمیز آکاویر یکی از آنها خواهد بود ، سرزمینی عجیب و غریب که میزبان نژادهایی با صدای دوستانه بوده که شباهت خوبی به شیاطین برفی کمال و تسایسی خون آشام و مار مانند است.
با عرضه شدن این اطلاعات شرکت Bethesda واکنشی به آن نشان نداد و نمیتوان گفت که این اطلاعات صد در صد درست یا غلط است. اخبار بسیاری در مورد بازی الدر اسکورولز 6 عرضه شد که قرار است انحصاری برای ایکس باکس باشد اما باید بدانید مدیران بتسدا این مورد را به واضح ذکر کردند که بازی مخصوص یک پلتفرم نخواهد بود و بدون شک برای نسخه پی سی نیز عرضه خواهد شد. از دیگر بازی های مشابه میتوان به دانلود بازی Diablo IV اشاره داشت.
علاوه بر تمام این گمانه زنی ها در مورد گیم پلی بازی The Elder Scrolls VI، باید بدانید که تریلر بازی Starfield در رویداد E3 2021 شامل یک تیزر مشکوک به Elder Scrolls بوده است که یک خراش بسیار کوچک در داخل یک سفینه فضایی را به تصویر میکشد که در این میان به طرز مشکوکی شبیه نقاشی یک توده خشکی بوده است. همچنین این مورد شباهت بالایی به خلیج ایلیاک تامریل داشته است که بین High Rock و Hammerfell قرار دارد. در ادامه اطلاعات بیشتری از تاریخ انتشار بازی The Elder Scrolls VI در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

 

دانلود بازی The Elder Scrolls 6 برای کامپیوتر

 

نقاط قوت بازی The Elder Scrolls VI

 • استفاده از سبک و عصر جدید در قالب بازی های نقش آفرینی
 • حضور در جدید ترین نسخه بازی های الدر اسکورولز
 • رویارویی با هیولا و دشمنان بسیار در طول نبرد ها

بازی کامپیوتر The Elder Scrolls 6 را میتوان یک گزینه جدید و البته عالی در سبک بازی های نقش آفرینی و ویدیویی دانست که توسط شرکت نام آشنای Bethesda Game Studios در دست توسعه است. این بازی طبق اطلاعات بدست آمده قرار است در سال 2023 عرضه شود که بی شک از بهترین های سال خواهد بود که در این میان XBOX در روند ساخت بازی مدیریت مستقیم داشته است. پیشنهاد میشود برای دانلود بازی The Elder Scrolls 6 برای PC این صفحه را در مرورگر خود ذخیره سازی کنید.

 

تاریخ انتشار بازی The Elder Scrolls 6

✔️ براساس اطلاعات بدست آمده این بازی قرار است در سال 2023 عرضه شود که برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

آیا بازی The Elder Scrolls VI آنلاین است ؟

✔️ سیستم الدر آنلاین بازی امکان حضور در رقابت های آنلاین را فراهم خواهد نمود اما هنوز بطور رسمی اطلاعات این بخش عرضه نشده است.

 

4.8/5 (4 نظر)

تریلر The Elder Scrolls VI

مشخصات فایل
 • حجم: بزودی ...
 • متا90 از 100
 • رده سنی: PG-16
 • تاریخ انتشار2023
 • شرکت سازنده: Bethesda Game Studios
 • قیمت: 69.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 9.0
password :

0 نظر

  سلام درود خدمت شما سایت خوبتون
  این بازی انلاین هست یا افلاین؟من نسخه خود اسکایریم بازی میکردم افلاین بود با ورژن اپدیت جدیدش میخوام بدونم ایا اینم مثل نسخه های قبل افلاین میشه بازی کرد؟با تشکر

  پاسخ
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.